2733
2734

مخصوصا اونایی که چند ماه طول کشیده قهرشون! آخرش چی شد؟ اگر به آشتی ختم شده،نتیجش مثبت بوده یا منفی؟

شوهرتون پیگیری میکرده یا نه؟

اللهم عجل لولیک الفرج🌹خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدم

27 ساله  متاهلم وهیچ وقت نرفتم قهر 

قهرامونم نصف روز طول نکشیده   

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا تو این ۹سال نذاشتیم خانواده ها چیزی بفهمن اگر قهری بوده یا بحثی سعی کردیم خودمون حل کنیم حرمت ...

حادترین مشکلتون چی بوده؟

2731

من شوهرم قهر میکنه ۳ ماه تاثیرش منفی بوده نه خودش قهر میکنه احوال بچه ام نمیپرسه چه برسه به من هر بار یکی را واسطه میکردم الان هم قهریم و دیه آخر خط رسیدیم 

قه. کار آدم بالغ نیست بشین صحبت کن

2738
حادترین مشکلتون چی بوده؟

شوهرم به شددددددت اوایل ازدواج مشروب میخورد و کتک میزد

در حد مرگ و تو فاز مجردی و دوستای بد مونده بود

که خداروشکر سر یه سال کم کم درست شد فهمید ک از آدمای مزخرف باید دور بمونه هنوز ک هنوزم همیشه ازم حلالیت میطلبه 

من شوهرم قهر میکنه ۳ ماه تاثیرش منفی بوده نه خودش قهر میکنه احوال بچه ام نمیپرسه چه برسه به من هر با ...

شوهر من مشکل زیاد داره و وقیح شده! خودم قصدم طلاقه که اومدم ولی خب آدم از آینده خبر نداره! میخوام با چشم باز تصمیم بگیرم وگرنه در کل دیگه اون زندگی رو نمیخوام!

شوهرم به شددددددت اوایل ازدواج مشروب میخورد و کتک میزد در حد مرگ و تو فاز مجردی و دوستای بد مونده ب ...

مشکل شوهر من اعتیاده،روز به روزم اخلاقاش بدتر میشه! جدیدا یاد گرفته قهر میکنه و کلا اتاقو زندگیشو از من تا یکی دو ماه جدا میکنه! الانم دو هفتست اومدم خونه بابام

مشکل شوهر من اعتیاده،روز به روزم اخلاقاش بدتر میشه! جدیدا یاد گرفته قهر میکنه و کلا اتاقو زندگیشو از ...

من تحت هیچ شرایطی نذاشتم کسی بفهمه بخدا اکه از یه سال اول ازدواجم ک همه عاشق معشوقن بهت بگم ک چه زندگی جهنمی داشتم میگفتی چطور موندی چرا 

ولی خیییییییییییلی صبورم و تودار من خیلی صبوری کردم ک خداروشکر تونستم کنترل کنم و شوهرمم ب استباهاش پی برد

چرا نمیره کمپ ترک کنه 

چند بار اقدام کرده ولی برگشته دوباره! الانم که وقیح شده کلا!

اون زندگی از چشم من افتاده،حتی دلم هم برای اون زندگی تنگ نمیشه! توی شهر غریب روز به روز افسرده تر میشدم،مشکوک به سرطان بودم عین خیالش نبود،بچه سقط کردم عین خیالش نبود! اگر توی قهر میرفتم توی اتاق و خودمو میکشتم،تا وقتی که جنازم بو بگیره ،نمی فهمید که من مردم

دو سوم زندگیمون بیکار بود،بعدم که پولشو خرج مواد و سیگار میکرد و سرکوفت بی پولیشو توی سر من میزد،در صورتی که دوساله که لباس نخریدم،فقط خرج شکم میداد که اونو هم منت میذاشت! حالم ازش به هم میخوره😖