2726
عنوان

دختر من و تب دوره اى به نام مارشال

| مشاهده متن کامل بحث + 52461 بازدید | 1206 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام وقتتون بخیر 

پسر من هم مبتلا به این تب شده الان هفت ماهی میشه میخواستم ببینم حال دخترتون چه طوره؟ فاصله تبها بیشتر نشده؟ میگن این تبها از آلرژی میاد درسته؟ دکتر پسر من اقای دکتر شیاری هست فوق تخصص روماتولوژی هستن میشه پاسخ بدین به پیامم خوشحال میشم بتونیم از تجربیات هم استفاده کنیم این نوشته های شما حال من بود توی این ماهها تبهای وحشتناکی که با هیچی کنترل نمیشن منم پسرم چهار بار بیمارستان بستری شد 😞😞😞

سلام منم دو کودک درگیر  این تب هستن که هرماه میاد سراعشون خیلی دکترها بردم تشخیص اشتباه وبستری میکردن/اخرش یک دکتر کودکان تشخیص دادم تب مارشال است علایم هم شکم درد اف دهانی وگلو درد است /کسانی که درگیر این تب هستن ممنون میشم راهنمایی بیشتر بکنند تل گرامم fffali999 09375352217

2728
خواهر زاده من تب مدیترانه ای داره مفاصلشو درگیر میکنه اونم تا ۴سالگی تب میکرد چقد بشتری اش کردن چقد ...

تب مدیترانه‌ای خانوادگی یک بیماری وراثتی بوده که توسط علایمی مثل التهاب‌های دردناک در ناحیه‌ی شکم، سینه یا مفاصل شناسایی می‌شود. این علایم اغلب با تب و گاهی جوش یا سردرد همراه‌اند.

برای اطلاعات بیشتر راجع به تب مدیترانه‌ای خانوادگی روی لینک زیر کلیک کنید

تب مدیترانه‌ای خانوادگی FMF

سلام وقتتون بخیر  پسر من هم مبتلا به این تب شده الان هفت ماهی میشه میخواستم ببینم حال دخترتون ...

سلام، دکتر شیاری که گفته بودنبه آلرژی ربط داره چطور شد؟ نتیجه ای گرفتین ازش؟

سلام پسر من هم دقیقا مشکل دختر شما رو داره الان وضعیت دختر شما چطوریه 

من وقتی پردینوزولون به پسرم میدم فاصله تبهاش کمتر میشه ضمن اینکه این دارو خیلی عوارض داره یه مدت هم سایمتادین بهش دادم هیچ تاثیری نداشت تنها کاری که میشه کرد صبر و صبر و صبره 

سلام دخترم من هم تب دوره اي مارشال داره معمولا تبها به صورت منظم هستن و ماهي يكبار تكرار ميشن چند راه درمان هم داره يكيش استفاده از قرصهاي سايمتيدن و پردنيزولون هستش كه معمولا تا 5 سالگي ديگه بچه خوب ميشه و ديگه نيازي به قرص نيست ولي در بعضي موارد بهترين راه برداشتن لوزه هستش كه تشخيصص با پزشكه اين بيماري به دكتر متخصص روماتولوژي كودكان مربوط ميشه و فقط اين دكترها هستن كه اين بيماري را به راحتي تشخيص ميدن ولي دكترهاي ديگه چونكه اطلاعات كمتري در مورد اين بيماري دارند معمولا تشخيص نميدن در ضمن حدود 10 نوع تب دوره اي وجود داره كه تب دوره اي مارشال بهترين نوع اونهاست چونكه تا پنج سالگي خوب ميشه ولي تبهاي دوره اي ديگه كه در ايران كمتر هست و بيشتر در كشورهاي خارجي ديده ميشه هر هفته با دردهاي روماتيسمي تكرار ميشن و تا آخر عمر با انسان هستن اميدوارم تونسته باشم  با دادن اين اطلاعات كمكي كرده باشم .

سلام دخترم من هم تب دوره اي مارشال داره معمولا تبها به صورت منظم هستن و ماهي يكبار تكرار ميشن چند را ...

سلام پسر من الان ۵ سالشه ولی هنوز خوب نشده من خوندم که تا قبل از ۱۰ سالگی بر طرف میشه و عمل لوزه هم ممکنه تاثیری نداشته باشه البته یه نفر رو میشناسم که بچش توی ۸ سالگی تبهاش رفع شد 

سلام دخترم من هم تب دوره اي مارشال داره معمولا تبها به صورت منظم هستن و ماهي يكبار تكرار ميشن چند را ...

الان دختر شما چند سالشه و سایمتدین کمکی بهش کرده ؟ وقتی پردینوزولون بهش میدین فاصله تبهاش کمتر نمیشه ؟ قد و وزنش کم نیست ؟

الان دختر شما چند سالشه و سایمتدین کمکی بهش کرده ؟ وقتی پردینوزولون بهش میدین فاصله تبهاش کمتر نمیشه ...

سلام دختر من الان 4 سالشه و داره هر روز دو نوبت ظهر و شب قرص سايمتيدن ميخوره و تا وقتي كه دارو قطع نشده تبش بر نميگرده ولي به محض اينكه دوز دارو را كم ميكنيم دو هفته بعد تب بر ميگرده موقع تب هم با دو قرض پردنيزولون تبش كاملن برطرف ميشه راستش اينكه گفتم احتمالا تا پنج سالگي رفع ميشه اين تجربه خود دكتر دخترم بود چونكه اكثر مريضهاش تا سن 5 سالگي خوب شده بودند ولي گفت براي بچه هاي مختلف ميتونه متفاوت باشه و ممكنه تا نوجواني هم ادامه داشته باشه در هر صورت دكترش گفت بايد قرص سايمتيدن را فعلا بخوره و گفت عوارضي براي بچه نداره همچنين چونكه قرص پردنيزولون فقط در موقع شروع تبها مصرف ميشه و مقدارش خيلي كمه گفتن هيچ عوارضي براي بچه نداره

2706