2726
عنوان

دختر من و تب دوره اى به نام مارشال

52394 بازدید | 1206 پست
چهار سال تقریبا هر ماه دختر من تب میکنه تو این چهار سال چهار بار بیمارستان بسترى شده هیچ دکترى تشخیص نمیداد چیه؟!اخرش میگفتن ویروس یه عزیزى به من گفت ببر دکتر مومن زاده هر چى دکتر بگه همون منم دیروز بردم دکتر گفتن تب مارشال کدومتون با این تب اسنایى دارین
ظاهر زندگی دیگران را با باطن زندگی خودتان مقایسه نکنید.
دیکلوفناک ٥٠هم تب دختر من رو قطع نمیکرد این دکتر دیروز با سه تا پردنیزولون ٥تب دخترم رو قطع کرد دوره تب بین ٣تا ١٠روز ولى از دیشب دیگه تب نکرده
جز بیماریهاى نادر کسى باهاش اشنایى داره،خیلى نگرانم از طرفى خوشحال به خاطر تشخیص و راحتى از تب از طرفى نگران به خاطر بیمارى مارشال که نادر و ناشناختست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
متعجبم از دکترها که نمیشناسن این تب رو اگه بدونین چقدر هزینه بیمارستان و دکتر تا حالا دادم اون جهنم چقدر بچم تب میکرد شش شبانه روز بالاسرش بیدار بودم گریه میکردم چون هیچى تبش رو قطع نمیکرد بچم به خاطر تب تشنج کرد
خواهر زاده من تب مدیترانه ای داره مفاصلشو درگیر میکنه اونم تا ۴سالگی تب میکرد چقد بشتری اش کردن چقد ازمایش چقد اذیت چقد هزینه😢😢 اخرم دکترای طبی فهمیدن مشکلش اینه الان دارو میخوره تقریبا کنترل شده هفته ای یبار دل درد میگیره با تب😭😭😭 الهی من بمیرم تا اخر عمرم باید اون قرص رو بخوره ولی به قول شما خداروشکر خداروشکر که تشخیصش دادن

شکر خدا کسى این بیمارى رو نداره ولى تو فامیلاتون بچه اى که بى خود تب میکنه بدون دلیل حتما بگین بیمارى مارشال رو روش بررسى کنن فردا میخوام برم سراغ تمام دکترایى که تو این چهار سال من رو دست به سر کردن چون از این بیمارى مطلع نبودن واقعا به من سخت گذشت تبهایى که استامینوفن و بروفن و دیکلوفناک براش سوسول بازى بود
2706