2410
2553
عنوان

دختر من و تب دوره اى به نام مارشال

| مشاهده متن کامل بحث + 52093 بازدید | 1205 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما از هومیوپاتی نتیجه گرفتین؟

من خودم نتونستم ادامه بدم چون پرهیزاتی داشت من جمله زنجبیل سیر سرکه قهوه نعناع پونه دوغ دقیقا عشقای من

ولی دیدم کسایی که خیلی راضی بودن ب ای حساسیت پوست بچه ام رفتم ی مدت جواب داد

2720
نه دیگه خوب شد بعد یک سال همون اوایل که شدید بود رفتم خیلی بهتر شد

خداروشکررر.‌

پسر منم یکسال و سه ماهه تحت درمانه. بخاطر همین تب مارشال. یکسال خوب بود تب نکرد.‌ماه قبل ولی دوباره تب کرد.‌

خیلی میترسم از اینکه تبها برگردن.‌ 

داروشم احتمالا قطع کنه دکترش بعد اینهمه مدت.  وقفه بده ببینه چطور میشه.‌ همش استرس دارم  

خداروشکررر.‌ پسر منم یکسال و سه ماهه تحت درمانه. بخاطر همین تب مارشال. یکسال خوب بود تب نکرد.‌ماه ق ...

پارسال از وقتی اقای جلالی هومیوپاتی رو معرفی کردن تو همین تاپیک خیلیا اومدن و تجربه درمان شونو گفتن ولی الان کسی نیس

می خوام ببینم هومیوپاتی اثر میکنه واقعا یا نه 

ما خودمونو گول نزنیم

چون تنها کسی که بچش خوب شده اقای جلالی و شما بودین

که شما هم بچتون تب کرده باز

بتامتازون تزربق کرد دکتر .‌ بعدم شربت ازیترومایسین و کوریزان هم میدادم بهش تا سه روز بعد از اینکه ب ...

عرق سرد بعد تب دختر منم داشت

بخاطر انتی بیوتیکه به نظر من

پارسال بعد اینکه تبش قطع سد یکی دوروز بدنش یخ یخ بوذ

2714
پارسال از وقتی اقای جلالی هومیوپاتی رو معرفی کردن تو همین تاپیک خیلیا اومدن و تجربه درمان شونو گفتن ...

همین ک با هومیو مدتیم تب نکنن بازم خوبه...بهتر از اینه ک هر ماه هرماه تب کنن ان شالله همی هومیو فاصله تبارو بیشتر کنه بززگنرم ک بشن ان شالله خوب میشن کلا از بین میره

همین ک با هومیو مدتیم تب نکنن بازم خوبه...بهتر از اینه ک هر ماه هرماه تب کنن ان شالله همی هومیو فاصل ...

اره خیلی خوبه .یه موقع فکر میکنم شاید دکتر دز دارو رو کم کرده بوده ببینه چطور میشه تا دارو رو قطع کنه اخه الان سه سال و ۴ماهه دارو میگیره پسرم.‌  

بعد میگم اگه دز دارو کم شده و تب برگشته ،،قطع کنه چی؟؟؟؟

عرق سرد بعد تب دختر منم داشت بخاطر انتی بیوتیکه به نظر من پارسال بعد اینکه تبش قطع سد یکی دوروز بد ...

من قبلا بهش انتی بیوتیک میدادم . قبل اینکه تشخیص مارشال بدن‌ دو سه ماه انتی بیوتیک دادن بهش. اینطور نمیشد .  حتی چند بار بتامتازونم زده بودیم یهش اینطور نشد. 

ایندفعه سرد شد و عرق سرد کرد ترسیدم.‌گفتم شاید هومیو خورده بدنش به دارو عوارض نشون داده 

من قبلا بهش انتی بیوتیک میدادم . قبل اینکه تشخیص مارشال بدن‌ دو سه ماه انتی بیوتیک دادن بهش. اینطور ...

شایدوااقعا این ی ویروسی بوده و فرق داشته با تب دوره ای حالا از این ب بعد ان شالله ذیگ تب نمیکنه

دوستان تو سایتای خارجی یه مطلبی بود که تو مقاله های ایرانی بهش اشاره نشده 

نوشته بود تعداد حملات تب تو بچه ها رابطه مستقیم داره با کمبود ویتامین دی

هرچی ویتامین دی بچه کمتر باشه زود زود تب میکنه

من دخترمو پارسال برده بودم ازمایش 

کمبود نداشت اما ویتامین دیش لب مرز بود

میخوام براش قطره آد بخرم

دوستان تو سایتای خارجی یه مطلبی بود که تو مقاله های ایرانی بهش اشاره نشده  نوشته بود تعداد حمل ...

من از دکتر دخترم پرسیدم گف اره کمبود ویتامین دی باعث وجود التهاب تو بدن میشه ازمایش ویتامین دی برا دخترم نوشت

2706