2726
عنوان

دختر من و تب دوره اى به نام مارشال

| مشاهده متن کامل بحث + 52473 بازدید | 1206 پست
بچه من دقیقا ده ماه درگیرش بود من هودم کادر درمانم و هر جا که فکرشو کنید بردمش. از یکسالگی شروع شد. ...

از دیشب دوباره تبش شروع شده. دفعه قبل فاصله تبش 70 روز بود ایندفعه شد 12 روز. یه بار 3 ابان تب کرد یه بارم دیشب 15 ابان. 

خیلی فاصلش نزدیک شده. 

طول دوره درمان با هومیوپاتی چقدره؟ داروهاش عوارض ندارن؟

الان دختر شما چند سالشه و سایمتدین کمکی بهش کرده ؟ وقتی پردینوزولون بهش میدین فاصله تبهاش کمتر نمیشه ...

سلام بله سایمتیدن خیلی کمک کرده و حتی بعضی وقتها تا 6 ماه هم تبهاش عقب افتادن سایمتیدن همون کاری رو انجام میده که درمان هومیوپاتی انجام میده یعنی سیستم ایمنی بدن را تحریک میکنه تا قویتر بشه به هر حال نگران نباشید هر قدر که سن بچه بره بالاتر ایمنی بدن قویتر میشه و این تبها خود به خود از بین میرن بچه ما که خدا رو شکر خیلی بهتر شده دوستانی که بچه هاشون به قرص سایمتیدن جواب نمیدن احتمالا تب دوره ای بچشون فرق میکنه شاید هم تب مدیترانه ای داشته باشند که داروش فرق میکنه با یه آزمایش ژنتیک ساده میتونید نوع تب دوره ای را بفهمید بچه هایی که تب مارشال دارند معمولا بدن درد و شکم درد و علائم تهوع و چیزای دیگه ندارند ولی اگه بچتون این علائم را دارد احتمالا تبش مارشال نیست اگه در تهران زندگی میکنید پیشنهاد میکنم برید پیش دکتر کریمی رئیس بخش عفونی بیمارستان مفید که مطبش نزدیکه متروی شریعتی هستش ایشون این بیماریها را کاملا میشناسن  آزمایشهای لازم را برای بچه انجام میدن.یه نکته هم بگم اگه خواستین قرص سایمتیدن بگیرین واسه شرکت کیمیدارو را بگیرید خیلی بهتر جواب میده واسه شرکتهای دیگه زیاد خوب جوب نمیدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بله سایمتیدن خیلی کمک کرده و حتی بعضی وقتها تا 6 ماه هم تبهاش عقب افتادن سایمتیدن همون کاری رو ...

الان شما هر روز به دخترتون سایمیتیدین میدین؟

پسر من ک نمیتونست بگه کدوم قسمت بدنش درد میکنه. 

تازگیا میخواد تبش شروع شه گلو دردش شروع میشه. نمیتونه درست آب بخوره گلوشو نشون میده میفهمم تبش میخوا شروع شه. 

بیمارستان مرکز طبی بستری بود . تشخیص پی فا پا دادن. 

2728
سلام بله سایمتیدن خیلی کمک کرده و حتی بعضی وقتها تا 6 ماه هم تبهاش عقب افتادن سایمتیدن همون کاری رو ...

سلام. ببخشید میشه درخواست دوستی منو قبول کنین؟

خواستم پیام بدم بهتون دستم خورد لغو زدم. 

ممنون میشم

بچه هاتون ک تب مارشال دارن رژیم غذایی رو رعایت میکنین؟ 

مثلا سیر ک سیستم ایمنی بدنو بالا میبره یا شربت ایمونیس ک برای تقویت ایمنی بدن هست وضع بچه ها رو بهتر نمیکنه؟ 

میگن با بالا رفتن ایمنی بدن تبها رفع میشن . بچه من ک الان با مصرف قرص پردنیزولون فاصله تبهاش کمتر شدن تو یکماه دوبار تب کرده ایمنی بدنش میاد پایین. 

چیکار کنم؟

الان شما هر روز به دخترتون سایمیتیدین میدین؟ پسر من ک نمیتونست بگه کدوم قسمت بدنش درد میکنه.&nbs ...

بله دختر من هر روز قرص سایمتیدن میخوره ولی قرص پردنیزولون را فقط زمانی که تب شدید داره 2 تا هر 12 ساعت بهش میدیم قرص پردنیزولون باعث میشه فاصله تبها کم بشه ولی اگه دوز سایمتیدن که به بچه میدین درست باشه تبهای بعدی خیلی ضعیفتر هستن و مثلا از 37/7 درجه بالاتر نمیرن یعنی بچه حتی نیاز به استامینوفن هم دیگه نداره چه برسه به پردنیزولون و خود این تب ضعیف بعد از دو ، سه روز از بین میره 

تبهای بچه هم با گلودرد و پیدا شدن عفونتهای سفید رنگ روی لوزه شروع میشه و هیچ علائم دیگه ای نداره فقط باید مواظب باشید سرماخوردگی ویروسی یا عفونت باکتریایی را با این مریضی اشتباه نگیرید یکی از راهها برای اینکه متوجه بشین حتما تبی که بچه داره تب دوره ای هستش نه بیماری دیگه اینه که زود قرص پردنیزولون را ندید و حداقل یک روز صبر کنید اگه علائم دیگه ای مثل سرفه و آبریزش بینی پیدا نشد متوجه میشین که تب دوره ای هستش البته این چیزایی که من میگم همش تجربه من نسبت به دخترم هستش ممکنه برای بچه شما فرق داشته باشه به هر حال امیدوارم بچه های همتون زودتر خوب بشن

تبهای بچه هم با گلودرد و پیدا شدن عفونتهای سفید رنگ روی لوزه شروع میشه و هیچ علائم دیگه ای نداره فقط ...

تبهای بچه من کلا سه روز طول میکشه. 

وقتی تبش شروع میشه پردنیزولون میدم بهش. زود اثر میکنه. دکتر کلا 4 عدد قرص تجویز کرده ب فاصله هر 12 ساعت. 

ولی من دفعه قبل کلا 3 تا قرص دادم. قرص اول را با شروع تب. و قرص دوم را بعد 36 ساعت دادم. قرص مدت زیادی تبش رو قطع میکنه

فقط اینکه فاصله تبها خیلی کم شده . در عرض 15 روز دوبار تب کرده. 

میگم قرص عوارض زیادی داره. نگران اینم. 

موقع سرماخوردگی تبش یدفعه بالا نمیره ولی وقتی تب دوره ایش شروع میشه تب در عرض یکساعت خیلی بالا میره. با قرص هم طول میکشه بیاد پایین. بخاطر همین من با شروع تب قرص رو میدم  . 

سلام وقت بخیر پسر من الان چهار سال و‌نیمشه از یکسالگی مدام تب داشت و ما فکر میکردیم‌مثل همه بچه ها بدنش ضعیفه و‌مرتب ویروس و مریضی میاد سراغش تا اینکه هی بزرگتر شدو‌علایمش بیشتر تبهاش بالای ۴۰ درجه میرفت همراه با افت لوزه و‌دهان تمام دمترای شیرازو‌تهران رو‌بردمش انواع ازمایشات تا اینکه ب این نتیجه رسیدیم‌ک باید لوزه هاشوعمل کنه الان شش ماهه عمل لوزه کرده و خدا رو شکر اون تبهای دوره ای لعنتی تموم شدن 

ولی بازم این استرس و‌نگرانی هنوز با منه ک‌نکنه دوباره اون تبها برگردن الان هم سه روزه ک تب داره ولی علایمدیگه ای نداره بردمش دکتر گفت این ویروسه انفولانزاست ک بیشتر بچه ها الان درگیرشن و فصلیه

سلام. منم شنیدم که بعضیا با عمل لوزه خوب میشن. 

بچه شما چون احتمالا داروی کورتون دار مثل پردنیزولون یا دگزا زیاد مصرف کردن بدنشون ضعیفه. و خیلی زود دچار بیماری میشن .

من خیلی راجع به هومیوپاتی تحقیق کردم با خیلیا ک با این روش درمان شده بودن مشورت کردم. بنظرم درمورد پسرتون حتما با یه پزشک هومیوپات صحبت کنین. 

خود منم  درمان پسرمو شروع کردم. انشااله ماهم مثل بقیه جواب بگیریم

2706