1874
2019
عنوان

دختر من و تب دوره اى به نام مارشال

19386 بازدید | 907 پست
چهار سال تقریبا هر ماه دختر من تب میکنه تو این چهار سال چهار بار بیمارستان بسترى شده هیچ دکترى تشخیص نمیداد چیه؟!اخرش میگفتن ویروس یه عزیزى به من گفت ببر دکتر مومن زاده هر چى دکتر بگه همون منم دیروز بردم دکتر گفتن تب مارشال کدومتون با این تب اسنایى دارین
ظاهر زندگی دیگران را با باطن زندگی خودتان مقایسه نکنید.
دیکلوفناک ٥٠هم تب دختر من رو قطع نمیکرد این دکتر دیروز با سه تا پردنیزولون ٥تب دخترم رو قطع کرد دوره تب بین ٣تا ١٠روز ولى از دیشب دیگه تب نکرده
جز بیماریهاى نادر کسى باهاش اشنایى داره،خیلى نگرانم از طرفى خوشحال به خاطر تشخیص و راحتى از تب از طرفى نگران به خاطر بیمارى مارشال که نادر و ناشناختست

پیک چهارم کرونا را به سلامت رد کن

با دکتر ساینا در هر ساعت از شبانه روز، به بیش از 1500 پزشک دسترسی داری

کدوم مومن زاده عباس
زیرِ عبا اشرف مخلوقات حضرت محمد هست امام علی و امام مجتبی و امام حسین هستند ولی وقتی جبرییل از خداوند میپرسد چه کسی زیرِ عبا هست ؟خداوند میفرماید هم فاطمه و ابوها و بعلها و.....
2033
علایم دیگه بجز تب نداره
زیرِ عبا اشرف مخلوقات حضرت محمد هست امام علی و امام مجتبی و امام حسین هستند ولی وقتی جبرییل از خداوند میپرسد چه کسی زیرِ عبا هست ؟خداوند میفرماید هم فاطمه و ابوها و بعلها و.....
متعجبم از دکترها که نمیشناسن این تب رو اگه بدونین چقدر هزینه بیمارستان و دکتر تا حالا دادم اون جهنم چقدر بچم تب میکرد شش شبانه روز بالاسرش بیدار بودم گریه میکردم چون هیچى تبش رو قطع نمیکرد بچم به خاطر تب تشنج کرد
خواهر زاده من تب مدیترانه ای داره مفاصلشو درگیر میکنه اونم تا ۴سالگی تب میکرد چقد بشتری اش کردن چقد ازمایش چقد اذیت چقد هزینه😢😢 اخرم دکترای طبی فهمیدن مشکلش اینه الان دارو میخوره تقریبا کنترل شده هفته ای یبار دل درد میگیره با تب😭😭😭 الهی من بمیرم تا اخر عمرم باید اون قرص رو بخوره ولی به قول شما خداروشکر خداروشکر که تشخیصش دادن

شکر خدا کسى این بیمارى رو نداره ولى تو فامیلاتون بچه اى که بى خود تب میکنه بدون دلیل حتما بگین بیمارى مارشال رو روش بررسى کنن فردا میخوام برم سراغ تمام دکترایى که تو این چهار سال من رو دست به سر کردن چون از این بیمارى مطلع نبودن واقعا به من سخت گذشت تبهایى که استامینوفن و بروفن و دیکلوفناک براش سوسول بازى بود

سلام وقتتون بخیر 

پسر من هم مبتلا به این تب شده الان هفت ماهی میشه میخواستم ببینم حال دخترتون چه طوره؟ فاصله تبها بیشتر نشده؟ میگن این تبها از آلرژی میاد درسته؟ دکتر پسر من اقای دکتر شیاری هست فوق تخصص روماتولوژی هستن میشه پاسخ بدین به پیامم خوشحال میشم بتونیم از تجربیات هم استفاده کنیم این نوشته های شما حال من بود توی این ماهها تبهای وحشتناکی که با هیچی کنترل نمیشن منم پسرم چهار بار بیمارستان بستری شد 😞😞😞

سلام منم دو کودک درگیر  این تب هستن که هرماه میاد سراعشون خیلی دکترها بردم تشخیص اشتباه وبستری میکردن/اخرش یک دکتر کودکان تشخیص دادم تب مارشال است علایم هم شکم درد اف دهانی وگلو درد است /کسانی که درگیر این تب هستن ممنون میشم راهنمایی بیشتر بکنند تل گرامم fffali999 09375352217

1718