2733
2734

شاغلم 

شوهرم تو بچه داری کمک میکنه ولی تو خانه داری نه میگه کارگر پول میدم بگیر الان چند سال هر کیو میگیرم مثلا ماه اول دوم خوبه بعد انگار نمی دونم چی میشه دیگه درست کار نمیکنه 

هیچ وقت حس نمیکنم خونه تمیز شده فقط وقتی که مادرشوهرم یا مادرم میاد کمکم تمیز کاری فقط حس میکنم خونه تمیز شده 

ی حیاط نسبتا بزرگ هم دارم که خیلی هم تمیز کردن اون اذیت میکنه مثلا کارگر میاد ی اب میگیره و تموم 

شما کسی رو سراغ ندارید که کارش تمیز باشه تو دیوار که اصلا معلوم نیست کیه چجوریه ! چقدر میگیرن ساعتی ؟ تو تهران باشه ترجیحا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میشه توضیح بدی چقدر حقوق میدی ؟ و کجای تهرانید ؟

حقوق که نیست ساعتیه به اخرین نفر ساعتی ۵۰ میدادم 

البته حاضرم بیشتر بدم فقط واقعا تمیز باشه 

کاشانک تهران عزیزم میشناسی ؟ 

2738

عزیزم من دو تا خانوم و می شناسم که با هم میرن واسه نظافت و حقوق رو نصف میکنن بین خودشون خیلی کآرشون تمیزه و خیلی هم ادمهای خوبی چند سال برای صاحب کارم کار میکردن و خیلی ازشون راضی بودن بخاطر اینکه اتفاقی براشون نیفته دو تایی میرن و یه حقوق میگیرن و تقسیم میکنن اگر خواستین من بهتون شماره شون رو بدم

عزیزم من دو تا خانوم و می شناسم که با هم میرن واسه نظافت و حقوق رو نصف میکنن بین خودشون خیلی کآرشون ...

میشه شماره بدید ؟ تهران هستند درسته 

خیلی ام عالی دستتون درد نکنه یعنی یکی از بزرگ ترین مشکلاتم شده پیدا کردن کارگر 

حقوق که نیست ساعتیه به اخرین نفر ساعتی ۵۰ میدادم  البته حاضرم بیشتر بدم فقط واقعا تمیز با ...

ورشکست نشی عزیزم 

اخهههه ساعتی ۵۰ الان کم کم ساعتی ۲۰۰ الی ۳۰۰ شایدم 

خیلی بیشتر از این حرفا باشه  حداقل یکم انصاف داشته باش 

شما میخوای برات مفت تموم شه اومدی اینجا که کلی ادم بدبخت بیچاره هست ومیخوای سو استفاده کنی از بدبختی دیگران 

نی نی یار لطفا پاسخ گو باش چرا بی دلیل کاربری منو تعلیق کردی ؟؟؟؟؟بسه دیگه خستم کردی این سومین باره 🥲
ورشکست نشی عزیزم  اخهههه ساعتی ۵۰ الان کم کم ساعتی ۲۰۰ الی ۳۰۰ شایدم بیشتر  خیلی بیشتر ا ...

میدادم دلیل این همه خشم و بی ادبی شمارو متوجه نمیشم نرخشون بود خودشون گفتن مدت طولانی نیاوردم 

الان هر چقدر باشه میدم فقط کارشون تمیز باشه 

ورشکست نشی عزیزم  اخهههه ساعتی ۵۰ الان کم کم ساعتی ۲۰۰ الی ۳۰۰ شایدم  خیلی بیشتر از این ...

اینجا بعد مگر سایتیه که برای کار میگم اگر میشه معرفی کنید من عزیزم به یکی از کارگرایی که میومد برای نظافت  ی بار فرش دادم این حرفا گفتن نداده کلی لباس 

سالیانه گوسفند میکشم یا برنج سالیانه میخرم کلی به همین کسی که میومد برای نظافت میدادم از همشون

کمک برای جهیزیه دخترش کردم ولی نیازی نبوده بگم و چشم بقیه رو دربیارم 

فکر میکنم منو با کلاهبردارا اشتباه گرفتید با این ادبیات سخیف

2706