2733
2734
عنوان

بیایید تجربیات سقط خودتون رو از سیر تا پیاز بگید... اول خودم!

| مشاهده متن کامل بحث + 64542 بازدید | 114 پست
چی میگی؟ کی با شما صحبت کرد؟ 

اینجا تاپیک عمومی هست اگر دوست داشتی خصوصی جواب بگیری درخاست دوستی بده ب طرفی ک تمایل داری باهات بحرفه ک نخاد جواب کسی اینجوری شیرتو خشک کنه!!!!

شما چکار داری که تبلیغ هست یا ن!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی میگی؟ کی با شما صحبت کرد؟ 

با من صحبت کردی و منم همین جواب این خانوم رو بهت میدم پس دیگه خااااااموش

کسی برای کسی مجانی کارنمیکنه ک انتظارداشتی این خانوم برای کار غیرقانونی شما که هیچکس همکاری نمیکنه و لطف میکنه راهنماییت میکنه هزینه نگیره!!

چه توقعات بی جایی داری!!!!

2731
منم نه درد داشتم نه لک بینی داشتم دوبارم آز داده بودم بتام رفته بود بالا 1500قرار بود برا قلبش برم ...

منم همینجور بودم نه درد نه لکه بینی بتا 2700بود 48ساعت بعد شد 3150دوباره 48ساعت بعد 3300دکتر گف یک هفته دیگه برا صدای قلبش بیا البته احتمال سقط داد فرداش سقط شد نمی‌دونم الان کامل سقط شده یا نه الان 6روزه و همچنان خونریزی کم درحد پریودی دارم بنظرتون علت چی می‌تونه باشه؟درسونو ساک بدون کیسه زرده بود

سلام به همه  من ب این خانوم ب ظاهر ماما پیام دادم. تو شرایطی ک واقعا ب کمک نیاز داشتم و از کسی ...

اینجور پیام ها که شماره ی مامایی رو میزارن تبلیغاته و واقعی نیست...تو اکثر تاپیک های سقط هم هست ...با ایدی های مختلف میان و تبلیغ میکنن...بهتره بهشون اعتناد نکنیم

چقدر دوست داشتنی هستند ، آدمهایی که شبیه حرف هایشان هستند ....

من ۱۶ هفته و ۴ روز سقط کردم،به خاطر هیدروبس(کل بدن جنین ورم داره و پر اب و کیست میشه) جنین از پزشک قانونی نامه گرفتم و بیمارستان بستری شدم ،حدود ۴ روز طول کشید چون من هنوز دوسال نشده بود که سزارین شده بودم و بچه بزرگ بود،گفتم نمیتونیم مقدار زیاد دارو بدیم  روز اول دوتا قرص سایتوتک زیر زبانی دادن به فاصله ۳ساعت،فرداش که خبری نشد،یکی دیگه دادن،دوباره دیدن خبری نیست روز سوم به فاصله ۳ساعت یک قرص و نصفه واژینالی گذاشتن،بعد از۶،۷ ساعت درد من شروع شد و حدود ۹ شب بود هم جنین هم جفت رو دفع کردم،حدود ۲۰ دقیقه درد مثه زایمان داشتم و قبلش هم یه دوساعتی یه دل درد و کمر درد مثه پریودی،فرداش هم معاینه کردن و گفتن چیزی نیست و مرخص کردن و  برای یک ماه بعدش سونو گرافی نوشتم که برم،

2738
منم موافقم.منم ازشون دوستم گرفته بود به منم‌معرفی کرد عالی بود خداخیرش بده حقش بیشتر ازاین مبالغ هم ...

من رفتم مطب یه ماما بهم قرص داد مصرف کردم اصلا تاثیری نداشت.دیگه واقعا ناامید بودم ازهمه جا تا شماره یه خانم مامارو داخل همین نی نی سایت دیدم که ازشون خیلی تعریف کرده بودن باهاشون تماس گرفتم واقعا صحبتاشون اطمینانم رو جلب کرد و بهشون سفارش دادم چندساعته بدستم رسوندن و استفاده کردم و چندساعت بعد به خونریزی افتادمو بادفع لخته جنسن دفع شد.واقعا یه باری ازدوشم برداشته شد چون توی خیلی شرایط بدی بودم بابچه ۱ساله.واقعا خداخیرش بده هرکس شمارشو گذاشت که کمکی به من کرده باشه و تااخرعمر دعاگوی ایشون هستم شماره خانم مامارو میذارم هرکس توی شرایط من بود.۰۹۳۸۵۲۸۳۹۱۷خانم حسینی

اینجور پیام ها که شماره ی مامایی رو میزارن تبلیغاته و واقعی نیست...تو اکثر تاپیک های سقط هم هست ...ب ...

من اصلا حرف شمارو قبول ندارم.خودم از کسایی بودم که توی همین تاپیک ها از ماماقرص تهیه کردم.شایعه پراکنی نکنین

[QUOTE=205541800]من اصلا حرف شمارو قبول ندارم.خودم از کسایی بودم که توی همین تاپیک ها از ماماقرص تهیه کردم.شایعه پراک ...[/QUOTE

شما خودت از کسایی هستی که داری تبلیغ می‌کنی ولز کجا معلوم همون کسی نیستی که خودش مستقیما قرص میفروشه می‌دونی چقدر کارت خطرناک و غیرقانونی هست فروش غیرقانونی قرص سقط چه عواقبی برات داره؟

خدای عزیزم امانتتو به خودت سپردم یه روزی بهم برش گردون💔🙏
مشکل از شماست که از افراد انتظار خدمات رایگان دارین.من از ایشون تهیه کردم و باراهنماییهاشون ب بهترین ...

شما خودت همون کسی هستی که قرص سقط میفروشه و مشاوره پولی میده نه بیمار الان اومدی زیر این تاپیکا داری تبلیغ خودتو می‌کنی واز مشکلات این زنای رنج دیده برای خودت سودجویی می‌کنی اولا که حتی ویزیت بهترین و معروفترین فوق تخصص زنان بیشتر از صدوبیست تومن نیست شما که اصلا معلوم نیست کی هستی و چه تخصصی داری اصلا مدرکی داری یا نه چطوری چهارصد تومن از این زنای بیچاره میگیری دوما داری تبلیغ قرصی رو می‌کنی که فروش آزادش غیرقانونی هست و تعقیب قضایی داره می‌دونی اگر گیر بیفتی به جرم اخاذی مالی و فروش غیرقانونی قرص سقط چه عواقبی در انتظاراته اگر وجدان ندارین لااقل از عواقب کارتون بترسید

خدای عزیزم امانتتو به خودت سپردم یه روزی بهم برش گردون💔🙏

من باهمه شماره هایی که گذاشتن تماس گرفتم ولی نتونستم به هیچکدوم اطمینان کنم چون خودم رشتم پیراپزشکی بود و تاحدودی سردرمیاوردم ولی حتی پیش پا افتاده ترین سوالات رو نتونستم جواب بدن تنها کسی که متوجه شدم واقعا سررشته دارن و کلاهبرداری نیست سرکار خانم حسینی بودن که بهشون سفارش دادم و دراسرع وقت برام ارسال کردن هم اصالت هم تاریخ انقضای دارو اوکی بود طی ۴ساعت ب خونریزی افتادم و باپیگیری های خوبشون راحت مشکلم حل شد.ممنون از کسایی که ایشون رو معرفی کردین.شمارشون رو منم میذارم برای جبران لطفشون09385283917

سلام خانما منم میخواستم تجربه سقط خودمو اینجا به اشتراک بزارم گرچه خیلی قدیمیه ولی شاید به درد کسی خورد ،من تازه دو هفته بود که فهمیدم باردارم و تقریبا پنج هفته بودم و تو این پنج هفته یکبار اومیکرون هم گرفتم ،من دچار لک بینی خفیف شدم که گفتن مشکلی نیست برو استراحت مطلق و مصرف شیاف،اما بعد از سه روز یه تیکه حالت گوشت مانند ازم دفع شد که فرداش با ناامیدی تموم رفتم که بگن سقط شده اما گفتن ساک بارداری مشاهده میشه و مشکلی نیست و فقط باید تا دوهفته بخوابم و شیافت استفاده کنم بعداز تقریبا دو هفته من دچار درد شدید مثل پریودی و خونریزی بسیار شدید شدم و رفتم بیمارستان و گفتند که دهانه رحم باز شده و با یک دستگاه دیگه دهانه رحم و بیشتر باز کردند و بقایای بچه را کشیدن بیرون و گفتند همون موقع که یکی که گوشت خارج شده بوده بچه سقط شده بوده و آن جفتش بوده و من متوجه نشده بودم و دو هفته تمام خوابیده بودم و به هیچ کاری نمی رسیدم و کلی درد استرس ناراحتی و خیلی چیزهای دیگر تحمل کردم آخرشم هم اینجور تموم شد. امیدوارم همتون یه نی نی سالم و خوشگل داشته باشین من بارداری اولم بود یک بار اقدام کرده بودم و ۲۲ سالمه و واقعا واقعا واقعا خیلی از این قضیه ناراحت شدم امیدوارم برای هیچ کسی همچین چیزی پیش نیاد:*

2706