2733
2734

فقط دوروز رو رعایت میکنین یا چهار روز .من چند جا دیدم نوشته دو روز بعضی هم گفته چهار روز.مثلا اگه دوروز باشه فردا ظهر تموم میشه ولی چها روز باشه آخرش میشه چهارشنبه

باید فکر کنم🤔

چیکار باید نکنیم؟من حامله ام🫤

تا دو روز سر نمیزنم تعلیق میشم😂😂😂فکر کنم نی نی یار روم کراش داره از حرص این کارو میکنه 🫤🩵تو رو خدا با من بحث نکنین حوصله استدلال های فضایی بعضیاتون رو ندارم🤭همیشه صلوات میفرستم برای خواهرای گلم🥰🥰برای تو دلیم میفرستین که سالم بیاد بغلم😻🩷

من دو روز و رعایت کردم  و اول و آخر ماه قمری 

چون میخواستم همرو رعایت کنم به تخمکگذاریم که نمیرسیذ هیچ باید‌ تو پریودیم اقدام میکردم 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اعتقادم اینه وقتی پیگیری که قمر در عقرب نباشه و اینا و میگردی روزاشو پیدا میکنی باید رعایت کنی

ولی خودم اصلا پیگیر نمیشم کی قمر در عقربه کی اول ماهه و اینا

دنبال سختی میگردی چرا؟

قوم بنی اسراییلم اگه نمیپرسید از موسی گاو چه رنگی باشه چه شکلی باشه خدا همون راه آسونو جلوشون میذاشت و گاو معمولی رو قبول میکرد😅

متخصص گزارش تاپیکای سقط و دعانویسی😎 مزدور عزیز! جوونای ما عاشق مبارزه با تو و اربابت هستن. بترس از ما...😏إنِّی أنا ابن اُم بالحرب شجعتنی🫡
2738
دو روز و چهار روزش نمیدونم ولی تو اینترنت شروع قمر در عقرب و خروجشو با تاریخ مسخص می‌کرد توی اون تای ...

اخه نوشته دوتا نظریه هست یکیش  دوروزه که برج عقربه یکی دوروز اضافه تر هست صورت فلکی عقربه .من نمیدونم دوروز رعاست کنم یا چهار روز

باید فکر کنم🤔

دوستان من عفونت دارم چیکار کنم می‌خوام باردار شم 

رفتم دکتر یه دکتر پماد دادبهم دکتر دیگه که رفتم بهش گفتم که تاثیری نداشته بهم نیستاتین واژینال داد وقرص میتروندازول و فلوکونازول داده بیست روز بود که خوب شدم بعدش پریود شدم باز عفونتم برگشت

چیکار کنم خوب بشم

چه موقعی باید برای بارداری اقدام کنم

2706