2737
2734

دیشب من و شوهرم با دوستم و شوهرش رفتیم پاساژ.شوهر دوستم خیلی اعتماد به نفسش بالاست.(دیشبم با دوستم دعواشون شده بود)

از در یه مغازه رد شدیم فروشندش یه دختر خانم فوق العاده خوشگل بود.یهو شوهر دوستم گفت من الان برم به این دختره پیشنهاد بدم با کله قبولم میکنه😐😐دوستمم گفت برو اگه قبولت کرد من کل مهریمو میبخشم.

عاقا این پسره جدا رفت تو مغازه دوستمم جدا رفت.

ما هم پشت سرشون جدا رفتیم که انگار ما با هم نیستیم.

یهو دیدم دختره با کیف افتاد به جون پسره🤣🤣🤣

داد میزد بد ترکیب خجالت نمیکشی گمشو بیرون.

پسره رو بیرونش کرد.

ما گفتیم چیشد گفت با این قیافه قورباغه ایش اومده پیشنهاد ازدواج میده اشغال😂😂😂

یعنی ترکیده بودیم از خنده.

ولی دعواشون جدی تر شد و دوستم امروز گفت میرم مهریمو میزارم اجرا.پسره به غلط کردن افتاد ولی دیگه فایده نداره😣😣

دوستم میگه کسیکه جلو روم میره پیشنهاد میده و حتی چشمش میچرخه رو بقیه حتی قد همون قورباغه هم نیست☹

گر نگه دار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️❤️❤️

حق داره طفلک 

مرتیکه هول هیز

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
شوخی شوخی جدی شد 

اینا خیلی وقته مثل اینکه بحث دارن.

جالب اینجاست پسره کوفتم نداره.

دیشب تیر خلاص زده شد

گر نگه دار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️❤️❤️
2706