2726

تونستید کنار بیاید؟ چقدر طول کشید تا به شرایط عادی برگردید؟

وقتی فهمیدید ازدواج کرده چه حالی شدید؟ اصلا براتون مهم بود ؟

اللهم عجل لولیک الفرج🌹خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدم

من دارم جدا میشم 

کنار هم نیومدم .‌هنوز خیلی بهم می‌ریزم 

تو چرا میپرسی؟ منظورم اینه خودت در چه مرحله ای هستی؟

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی شوهرمو دوست دارم ولی اگه یه روزی طلاق بگیرم حتما قبل طلاق مهرشو از دلم بیرون میکنم وگرنه بعدش د ...

چقدر خوبه که دوسش داری

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
من دارم جدا میشم  کنار هم نیومدم .‌هنوز خیلی بهم می‌ریزم  تو چرا میپرسی؟ منظورم اینه خود ...

دو هفتست خونه بابام اومدم،اونم هیچ سراغی نگرفته         سراغ هم بگیره فرقی نداره چون زندگی ما به جایی نمیرسه

!همش حالم بده،دلم تنگ شده،کلافم! میترسم بعد از طلاق نتونم کنار بیام

چرا میخوای جدا شی؟

با وجود علاقه مگه میشه جداشد😮

بله

وقتی مال هم نباشید، وقتی اخلاقتون باهم نخونه.... 

باید پا گذاشت رو دل و منطق و عقل و انتخاب کرد

دو هفتست خونه بابام اومدم،اونم هیچ سراغی نگرفته         سراغ هم بگیره فرقی ...

برو مشاور ، بعدشم وکیل بگیر . 

من مثل تو ، تفاهم نداشتیم

دیگی که برای من نجوشه سر سگ توش بجوشه والا

عقلت اینو میگه ولی دل نمیفهمه! وگرنه خیلی اذیتم کرد،اصلا منطقی نیست که هنوز دوسش دارم

خیلی شوهرمو دوست دارم ولی اگه یه روزی طلاق بگیرم حتما قبل طلاق مهرشو از دلم بیرون میکنم وگرنه بعدش د ...

منم میخوام همین کارو کنم،فقط راهشو بلد نیستم،از دست خودم خسته شدم 😔 ای کاش رفتاراش امیدوار کننده بود تا واسه ادامه دادن دلخوشی داشتم ولی روز به روز بدتر میشه! گاهی حس میکنم ذاتش خیلی کثیفه و هر مدل نامردی ازش برمیاد

برو مشاور ، بعدشم وکیل بگیر .  من مثل تو ، تفاهم نداشتیم

من علاوه بر اینکه تفاهم ندارم باهاش،مشکلاتی مثل اعتیاد ،سردمزاجی،خسیس بودن ،دروغگو بودن، درونگرایی ،بی توجه بودن به من رو هم همسرم داره! یه شب سقط داشتم،حتی از اتاق بیرون نیومد بپرسه چمه😏البته نمیدونست سقطه ولی میدونست که حالم خیلی بده!

2706