2733
2734
عنوان

کیا قهر اومدن خونه مامان باباشون؟

467 بازدید | 24 پست

دو هفتست اومدم،شوهرم هییییییییچ خبری نگرفته!

شماها چکار میکنید؟ دلتون تنگ نشده؟ شوهراتون چکار کردن؟

من نود درصد قصدم طلاقه،اون ده درصد رو هم گذاشتم واسه دوس داشتنم که ممکنه باعث بشه خر بشم برگردم

اللهم عجل لولیک الفرج🌹خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگر قصدت طلاق خوب ناراحتی نداره که بخواد سراغ نگیره ازت ...اگر هم قصدت طلاق نیست ببخشید بی خود کردی خونه زندگیت ول کردی😐😐😐😐😐 ..۲۰ سال ازدواج کردم سخت ترین دعواها قهر نکردم و نذاشتم کسی بفهمه 

🤪
2738
هیچی! دفعه قبل یک ماه گذشت ولی هیچ خبری نگرفت،آخرش با واسطه آشتی کردیم

ازنظرم فایده ای نداره☹️

∙∙·▫▫ᵒᴼᵒ▫ₒₒ▫ᵒᴼᵒ▫ₒₒ▫ᵒᴼᵒ خوشبختے یعنے : طعم شیرین چهار نـ؋ـرـہ هامون💕 ᵒᴼᵒ▫ₒₒ▫ᵒᴼᵒ▫ₒₒ▫ᵒᴼᵒ▫▫·∙∙
مشکلتون چیه؟

اعتیاد داره،نیازای جنسی،عاطفی،مادی و هرررررر نیازی که فکرش رو بکنید رو برطرف نمیکنه،مریض میشم اهمیت نمیده،دوساله لباس نخریدم،هیچ جا نمیبره منو،اتاقشو با کوچکترین مشکل جدا میکنه و یکی دو ماه جدا میمونه ،بخاطر شرایطش بچه نمیتونم بیارم،خونمون هم که از شهر و خانواده خودم دوره! تقریبا دلخوشیم توی اون زندگی نزدیک به صفره! تا باهاش حرف نزنم،حرف نمیزنه! تا وقتی که سرکاره که هیچی،وقتی هم خونست یا خوابه یا داره فیلم میبینه! هیچ وقتی برای من نمیذاره! دیگه خسته شدم

پارسال این موقع دوروز بود که آشتی کردم باهاش و برگشتم  چه روزای مزخرفی بود 😒

کدوم روزا مزخرف بود؟ روزایی که خونه بابات بودی یا پیش شوهرت بودی؟

اگر قصدت طلاق خوب ناراحتی نداره که بخواد سراغ نگیره ازت ...اگر هم قصدت طلاق نیست ببخشید بی خود کردی ...

ای کاش دردم فقط دعوا بود😔از سراغ نگرفتنش ناراحتم چون حس میکنم زندگیمو مفت باختم اگر دوستم هم نداشته باشه! با خودم میگم روی چه حسابی با این ادم ازدواج کردی وقتی حتی دوستت هم نداره

2706