2737
2734

کتاب های مدرسان رو دارم . موندم چطور بخونم که خط به خط تو ذهنم بمونه ؟ یعنی خط به خط سوال در بیارم و بنویسم یا چطور ‌ خواهش می کنم کمکم کنید ، هر جوری که درسته و یادم می مونه . میخوام اگه بشه بخونم و قبول شم . خسته شدم از دنبال کار گشتن و یا سه ماه بدون حقوق موندن . شاید خوندم قبول شدم و زندگیم تغییر کرد 😔😔😔😔💔 

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
عزیزم خلاصه نویسی کن عالیه

ممنون ‌ . یعنی جمله رو خلاصه کنم به جمله 

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ارشدم مدرسان و روان آموز خوندم یه دور 

دور بعدی خلاصه نویسی کردم 

البته اول تست ها رو دیدم که تیپ سوالات دستم بیاد 

خیلی سریع و چند بار مرور کردم .

خدایا امیدم فقط به تو هست ، محکم دستامو بگیر و بغلم کن.
2731

من واسه زیست مثلا ک درسنامه خیلی زیاده اول ی دور کلشو میخونم تو اون خوندن هم نکان ریز رو تو کتاب اصلی مینوسم ک بار دوم ک میخونم مجبور ب دوباره خوندن اون همه حجم زیاد نباشم

یه خجالتیه پرحرف:] تربچه ی شیطون/شایدم یه رویاپردازهه وسواسی که دندوناش خوناشامیه. تو دنیای زر وقتی خدا از پروانه کوچولو پرسید میخوای بری به بدن متی و پروانه به آینده قشنگش نگاه کرد و گفت حتما حتما من همین کالبد رو میخوام ؛استرپتوکوکوس نومونیای بامزه/حرفایی که میزنم از رویا هام میاد از دنیای پروانه ای قلبم اونجا که پروانه نارنجی متی خنده هاش بوی بهشت میده/وقتی غمگینم لبخند بزن و از کنارم رد شو/  آرزوی شما در حال دانلود است لطفا صبر کنید ! ن ن ن عزیز من پاشو بجنگ زخمی شو زار بزن دستتو بزار رو زانو هاتو و با همون زخمات بازم بجنگ و  ب آرزو هات برس :)این جوری شیرین تره.مگه ن!/اگه حرفام برات مسخره بود قضاوتم نکن شاید قضاوتت ریشه ی رویاهامو بخشکونه اون جاست که پروانه کوچولو مثل اون آدم آهنی دلبسته ی بی کلام میشه ...
من ارشدم مدرسان و روان آموز خوندم یه دور  دور بعدی خلاصه نویسی کردم  البته اول تست ها رو ...

اوهوم . خیلی ممنون 🌺

ممنون ‌ . یعنی جمله رو خلاصه کنم به جمله 

تک کلمه و کلید واژه خلاصه کن . جوری که با دیدن کلمه یاد مطلب اصلی بیفتی 

کنکور مفهومی هست بیشتر 

خدایا امیدم فقط به تو هست ، محکم دستامو بگیر و بغلم کن.
2738
من واسه زیست مثلا ک درسنامه خیلی زیاده اول ی دور کلشو میخونم تو اون خوندن هم نکان ریز رو تو کتاب اصل ...

پس منم یعنی نکات رو بنویسم توی کتاب و بعد به همونا نگاه کنم 

ممنون

تک کلمه و کلید واژه خلاصه کن . جوری که با دیدن کلمه یاد مطلب اصلی بیفتی  کنکور مفهومی هست بیشت ...

ممنونم . بله دقیقا

مرسی گفتی 🌻

روش مطالعه دروسو از گوگل یا کانالای رایگان یاد بگیر  تست بزن برا کنکور بیشتر

مرسی ازت