2726
عنوان

جای من باشین چیکار میکنین؟

4148 بازدید | 80 پست

ی مختصر اینجا میگم.من  ی ساله عقدم و از همون اول وقتی مادرشوهرم دید پسرش بهم ارزش میده باهام بد شد و شروع کرد ب بد گفتن من و وقتایی ک خونشون بودم وقتی میرفتم اتاق(دوطبقس ک طبقه پایین مستاجره و طبقه دوم ی اتاق داره ک سرده )ب شوهرم میگف زنت میره اتاق کار نمیکنه و پرش میکرد و یبار دیدم نامزدم وقتی میرفتم دانشگاه بهم گفت اینجا میای حق نداری بری اتاق گفتم چرا گفت مامانم میگ چرا هی میره اتاق گفتم تو چی گفتی؟نگفتی شاید مریضه؟شاید درس داره یا راحت نیس گفت بمیری هم باید هال بمونی از اونروز ب بعد همیشه اتاق رفتن من حتی برای حرف زدن با گوشی میشد حسرت و نمیتونستم زیاد برم تا میرفتم شوهرم میومد .منم انتظار نداشتم پشتم نباشه و ب حرف مامانش ک الکی میگه گوش کنه 

من۱۹سالمه و به خواهر شوهر دارم ک هستم میخوره و ۵سال از من کوچیکتره تو خونشون انتظار داشتن من کلفتی منم مثلا غذادرست کنم ظرفارو بشورم و همه جارو تمیز کنم .ما گفته نماند ک مادرشوهرم اصلا کار نمیکنه و همیشه خدا خودشو میزنه ب مریضی و میگه نمیتونم و خواهرشوهرم گوشی ب دست میگیره و وقتیم میگیم بیا کمک میگ نمیام و میبینی ۵روزه ظرفای مادرشوهرم مونده وقتی من اونجا نبودم کلا کلفت میخواستن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا ما دوران عقد خونه پدرمون بودیم فقط در صورتی میرفتیم خونه مادر شوهر ک دعوت کنه اونم یه ناهار یا شام بعدشم بر میگشتم خونه بابام و نمی موندم  ک برم تو اتاق خوابا

2728
من۱۹سالمه و به خواهر شوهر دارم ک هستم میخوره و ۵سال از من کوچیکتره تو خونشون انتظار داشتن من کلفتی م ...

راه دور ازدواج کردی؟؟؟

اومدیم تا دو سال  دیگ  هم عقد بمونی چرا میری می مونی!!!

من۱۹سالمه و به خواهر شوهر دارم ک هستم میخوره و ۵سال از من کوچیکتره تو خونشون انتظار داشتن من کلفتی م ...

یروز دیدن شوهرم عصبانی اومد گفت و را مار نمیکنی گفتم غذا درست مردم گفت نه تو مار نمیکنی میشینی گفتم بابا غذا درست کردم و  عادت ماهیانم اومدم یکم تو اتاق دراز بکشم گفت بیا تو هال دراز بکش انقد گفت اخرش گفتم خونه مامانته ماه ها خونشو تمیز نمیکنه ظرفاشو میریزه تو تراس من چجوری برم تو هوای سرد بشورم خواهرتم ک خودشو میزنه ب اون راه مار نمیکنه یا میگ مریضم یا قهر میکنه الکی 

وا من بودم دیگه نگاه شوهرتم نمیکردم پامم خونه مادرش نمیزاشتم خوردم کنن

وقتی یکی ناراحتتون کرد و دلتون رو شکست زود نگید عیبی نداره، چیزی نیست نذارید شکستن‌ دلتون‌ واسه آدما عادی بشه اونموقع دیگه چیزی ازتون نمیمونه.یه نقاش هنرمند نی نی سایتی🧚‍♀🎨

عزیزم راهتون دوره میری میمونی خونه مادر همسرت؟

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶

اولا توی کل ۱ سال عقدم    شاید دوبار موندم خونشون  

دوما از مردی که درکم نکنه و تحت هرشرایطی بگه مامانش درست میگه و مامانش همیشه حق داره   فرااااار میکننممممم  فرار

تو همانی که برایم همه ای❤️🫂                  همسرم تاج سرم👸🏻    پسرم نگین تاجم💎
عزیزم راهتون دوره میری میمونی خونه مادر همسرت؟

ن عزیزم ولی تو مجردی نامزدم و از خونه بیرون کرده بودن و وقتی میخواستیم عقد کنیم گوشیشو جواب نمیدادن نامزدم نظامیه و وقتی تهران بود هی میگف برین خونشون عقد کنیم گوشیو برنمیداشتن و میگفتن نداریم و شوهرم گریه میکرد و به من زنگ میزد مامانمم میگف نگران نباش من هستم و مامانم ارومش میکرد .وقتیم عقد کردیم هیچی برام نخریدن نه طلایی نه چیزی تا به امروز فقط یدونه عیدی اورده اونم ی النگو ۹تومنی و همه لباسامو خودم گذاشتم بخاطر شوهرم ک خوب بود و دوسش داشتم .مادرشوهرمم برداشت پولای عیدیمو نداد بهم و نگف چنده .ما و بیرون میکردن و ب شوهرم میگف زنتو نیار ما هم میموندیم طبقه سوم خونه مامانم اینا و به هیچکس نگفتیم بیرونمون مردن فقط مامانم میدونس .

مشکل اصلی شوهرته ک طرف مامانشه.اگه جلوش وایسه دیگه نمیتونه چغولی تورو کنه.ی برخورد جدی بکن درسته سنت کمه ولی اگه همش چشم بگی دیگه ۱۰۰ سالت هم بشع باید چشم لگی

عشقم دخترم
2706