2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
سلام

وقتی یک پک رو کسی خریداری میکنه همراه با اون یک کد کاربری بهش داده میشه که با اون میتونه بعنوان یکی از اعضای سایت وارد سایت بشه و به گفته خودشون از راهنمایی و آموزش ها بهره مند بشه و پیشرفت هایی رو که کرده ثبت کنه ....... من اینا رو توی ایمیل هاشون خوندم بنابراین هرکس باید یک پک مربوط به خودش بخره ... شاید بشه سی دی ها رو رایت کرد البته اگر بشه چون همونطور که میدونید در حال حاضر فیلم ها رو حتی نمیشه کپی کرد چه برسه به رایت کردن ولی اون بخش اعضای سایت رو از دست میدید!!!!!!!!!!
سلام بچه ها
مامان امید
شایدارزش 5تا سی دی بشه 5 هزار تومن ولی فراموشمون نشه محتویات سی دی ها چیه؟؟؟
حتما شماها ی سری سی دی های آموزشی و حتی انواع و اقسام دوره های هنری رو خرداری کرده باشید ؟؟‌بلاخره اون شخصی که میاد و اطلاعاتی رو خودش چندین و چند سال براش زحمت کشید با صرف وقت و هزینه ی زیاد تبدیل به این پک میکنه و در اختیار علاقمندان میذاره مسلما ارزشش بیشتر از اینهاست در ضمن کسی که دوست داره و علاقمنده این دوره را خریداری میکنه
در ضمن من خودم انواع و اقسام روشها رو استفاده کردم هیچ کدوم جواب نداد و یا اگر هم جواب میداد بعداز اتمام دارو یا قرص وزنم دو برابر حتی بیشتر وزنم بر میگشت
حتی رژیمم داشتم زیر نظر فوق تخصص و عضو هئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اما بازم با رها کردن رژیم وزنم برمیگشت
2706