2726

شما از چه روغن یا کرمی استفاده کردید؟

شکمتون ترک نشد؟

تو ماه سوم هستم اصلا دلم نمیخواد شکمم ترک بیفته اگه راهکاری دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

میشه برای سلامتی فندقم صلوات بفرستید🌹😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظرم بستکی به ژنتیک و بدن هر فرد داره برای من فقط چندتا دور نافم ترک خورد اونم بعد اینکه شکمم کوچیک شد معلومه هیچی هم نزدم خارش و سوزش پوست هم نداشتم .وگرنه یه سریا یکم شکمشون بزرگ میشه ترک قرمز میزنه یا خارش شدید میگیرن

من روغن زیتون میزدم و روغن بنفشه خیلی کم زیر شکمم ترک خورد اما هرشب چرب میکردم

واقعا جواب داد؟

خیلیا میگن روغن زیتون اثر نداشته

مامانم ۶تازایمان داشته دریع از یه ترک ما۴تاخواهرم اصلا ترک بارداری نداریم بنظرم ارثی هم میتونه باشه

هیچ کاری برای پیشگیری انجام ندادید؟

من زیر س ماه شروع کردم روغن زیتون و آخرش افتضاح ترک خوردم رونام باسن شکم پهلو همه جا خلاصه ک اینا همه چرته بستگی داره پوستت چجوری باشه

آخرِ امضامو می‌خونی لطفاً☹️هرکی لایک کنه😐🔪باردارنیستم انقد نپرسید موکوشمتونا حال نداریم🙄دخترم داره میاد تو بغلم 🥰🤗کوچولوی من اومدو زندگی بی حاشیه و آروممونو منفجر کرد😵‍💫 من مث روانشناسا ب دوستام دلداری و راهکار میدم ولی خودم مث خر عمل میکنم🥲کاش یه روزی منم به آرزوهام برسم ✨تیکر تولد یک سالگی فرشته کوچولوی گیسوکمندم🥳 خدایا چشمای بچم🥺دوستان اگ دوست داشتید برا شفای دخترم صلوات میفرستین؟شما آخرین امیدم هستین و فقط برای این موضوع لایکم کنید ک منم براتون بفرستم🤍
به نظرم بستکی به ژنتیک و بدن هر فرد داره برای من فقط چندتا دور نافم ترک خورد اونم بعد اینکه شکمم کوچ ...

من همینجوری بودم ماه هشت حتی ازترک زیاد راش گرفتم بحد مرگ میخارید شبا انقد میخاروندم شکمم زخمو زیلی بود

آخرِ امضامو می‌خونی لطفاً☹️هرکی لایک کنه😐🔪باردارنیستم انقد نپرسید موکوشمتونا حال نداریم🙄دخترم داره میاد تو بغلم 🥰🤗کوچولوی من اومدو زندگی بی حاشیه و آروممونو منفجر کرد😵‍💫 من مث روانشناسا ب دوستام دلداری و راهکار میدم ولی خودم مث خر عمل میکنم🥲کاش یه روزی منم به آرزوهام برسم ✨تیکر تولد یک سالگی فرشته کوچولوی گیسوکمندم🥳 خدایا چشمای بچم🥺دوستان اگ دوست داشتید برا شفای دخترم صلوات میفرستین؟شما آخرین امیدم هستین و فقط برای این موضوع لایکم کنید ک منم براتون بفرستم🤍
من زیر س ماه شروع کردم روغن زیتون و آخرش افتضاح ترک خوردم رونام باسن شکم پهلو همه جا خلاصه ک اینا هم ...

متاسفانه کل خاندانمون ترک دارن🤦‍♀️🤦‍♀️

2706