عنوان

اشتباه پزشک و سقط جنینم

3647 بازدید | 108 پست

۴ جا رفتم سونوگرافی همشون تشخیص بیرون زدگی روده- ان تی بالا-رو صد در صد دادن

دوتا سونوی اخر جنین بزرگتر شد و بمن گفتن دچار کیستیک هیگروما و کوتاهی شدید استخوان هست بمن گفتن آمینو نده جنین خیلی مشکل داره و مستقیم نامه پزشک قانونی دادن 

قانونی بچمو سقط کردم خودم بچمو دیدم تمام اندام هاش کامل بود اومفالوسل رو دیدم 

فقط بچم تپلی بود فکر نمیکنم استخوان هاش کوتاه بود

جنین رو دادم ازمایشگاه گفتن سندروم داون نداره و میریم برا مرحله بعدی ازمایش ژنتیک

دکتره ازمایشگاه کیست پشت گردن بیرون زدگی روده و کوتاهی استخوان هارو تایید کرد

بنظرم بچم سالم بود بیخودی سقط کردم 

چون میگم کیستش جذب میشد

رودشو عمل میکزدم

استخوان هاش هم بچم ریز نقش بود 

شما چی میگید اشتباه کردم سقط کردم نه؟

بعد از ۶ سال باردار شدم ینی فقط دعا میکنم خدایا بمیرم

اِنقَده موندم که بیای..این زندگی روح منو بُرد💔

نمیدونم چون پزشک نیستم

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اگ رفع نمیشد .اگ تا قبل عمل اتفاقی میافتاد چی؟ 

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           

عزیزم اگه سالم بود مجوز سقط نمیدادن،جنین منم از نظر ژنتیک و کروموزوم مشکلی نداشت و یه مشکلش با عمل جراحی بهتر میشد ولی دکترم گفت سقط کنی بهتره واست

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️

عزیزم هر کدوم از این مشکلاتی که میگی خودش یک مشکل بزرگ میتونه باشه من سالها تکنسین سونوگرافی هستم 

پزشک نیستم اما به تجربه این مشکلات بسیار به گوشم آشناست پزشکای سونوگراف به تجربه این مشکلات رو دیدن و مشکلات لاینحل رو میفرستن برای سقط قانونی 

فکر نکن به همین سادگی هستش 

خدا رو شکر کن در این مرحله تموم شد 

بهش فکر نکن حتما خیر و صلاحت نبوده 

بحق همین شب عزیز پیش رو خدا یه فرزند نازنین بهت ببخشه

کی این کاررو کردین ؟ دیگه کاریه که شده منم شبیه این کاررو انجام دادن ولی به من پزشکا نگفتن سرخود رفتم الان بیشتر ازیک ساله مریض شدم از بس فکرو خیال وپشیمونی کشیدم بهش فکرنکن تلاش کن یکی دیگه بیاری تاخدا نخوادبرگی از درخت نمیفته

عزیزم اگه سالم بود مجوز سقط نمیدادن،جنین منم از نظر ژنتیک و کروموزوم مشکلی نداشت و یه مشکلش با عمل ج ...

چ مشکلی داشت عزیزم؟

من کم کاری کردم کاشکی سونو سه بعدی میرفتم 

کاشکی امینو سنتز میدادم اخرین دکتر گف علکی سوزن نزن ب شکمت برو مستقیم پزشک قانوی

امروز زنگ زدم مطب گفتم ازمایش دادم بچم کروموزومی مشکل نداره سر من داد میزنه میگ مساله ب این مهمی تلفنی میگی و هم اینک ندادی من برات امینو کنم نظره من همونیه ک گفتم

شک‌کردم گفتم این تشخیص اشتباه داد و بچمو کشتم 

اِنقَده موندم که بیای..این زندگی روح منو بُرد💔
2706