2737
2734
عنوان

چجوری پیشواز مورد علاقمو بزارم

35 بازدید | 7 پست

هرکار میکنم نمیشه ی چن تا منتخبی میاره..اپراتور هم وصل نمیشه چ وضعشه آخه..

شاملو یجا ب آیدا میگه:💕باید ماند و ب تو ثابت کرد ک با موی سفید هم زیبایی!...😍ب همین قشنگی(:

ایرانسل میخای یا همراه اول ایرانسل بزن ب۷۷۷

《یاالله》مرادرقلب کسی سنگین قرارمده وبعدازمرگم کسی رابرایم قراربده که دردعاهایش اسمم راازیادنبرد.🤲🏼                خداوندارزق ماراازجایی مقررکن که لقمه هایمان مجبورمان نکنندچشم برروی حق ببندیم.

یا کد اهنگی ک دوست داری بفرست ب ۷۵۷۵ اگ ایرانسلی

《یاالله》مرادرقلب کسی سنگین قرارمده وبعدازمرگم کسی رابرایم قراربده که دردعاهایش اسمم راازیادنبرد.🤲🏼                خداوندارزق ماراازجایی مقررکن که لقمه هایمان مجبورمان نکنندچشم برروی حق ببندیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایرانسل.اینو امتحان نکردم

من اهنگ پیشوازم حرفامو باور کن بدجور گرفتارم هم بغض بارونم هرلحظه میبارم....

کدشو داری بفرس

‎5512789

2738