2726

ن چون دیسک کمر دارم اصلا نمیتونم پاشنه دار بپوشم

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میکنه.کفشمم پاشنه دار میپوشم وقتی تنهام.. اخلاق مهمه این چیزا زیاد مهم نیست

دیروز کفش پاشنه دار پوشیده بودم ازم ناراحت شد خب من چیکار کنم تیپ من اینه از اولم دیده بود که من اینم البته همسرم نیست ولی خب...

تیکرم برای بارداری نیست🩵
دیروز کفش پاشنه دار پوشیده بودم ازم ناراحت شد خب من چیکار کنم تیپ من اینه از اولم دیده بود که من این ...

ببین از همین الان باید قضیه رو برا خودت حل کنی مردا معمولا دوس ندارن خانمشون بلندتر از خودشون دیده شن

نقی و هما 😂😂 اون بالا ها هوا چطوره🤣🤣

😂😂😂بدبختیم اینه ریزه میزه هم هست من ریزه نیستم خودمو دارم می کشم لاغرتر شم که کنارش گنده بنظر نیام

تیکرم برای بارداری نیست🩵

شوهرم قدش بلنده ولی مشکل اینجاست منم بلندم فاصله کم شده ولی کفش پاشنه بلند نپوشم فاصله اوکیه،که کل کفشای پاشنه بلند فدای گرد و غبار کفشش

نترس و غمگین نباش،که ما تو را نجات خواهیم داد(سوره عنکبوت آیه ۳۳)
مابرعکس  ۱۶.۱۷سانت فاصله قدی داریم مامانم میگ ضایع ست😑من کتونی میپوشم همیشه

اونقدری که خودتون بهش فکر میکنید دیگران درگیرش نیستن بابا مهم پسر ودختر که باید از هم راضی باشن نه حرف دیگران 

2706