2737
2734

سلام به همگی

پدرم خیلی غیبت میکنه،یا بابت کارای اشتباهی که کرده فخر میفروشه در صورتی که بخاطر بعضی اشتباهاتش بعضیا تاوان سنگینی پس دادن! یا منه زندگیه بقیه رو می‌کنه که باعث میشه خیلی از این من کردنا دامن زندگی خودمونو بگیره یا باعث میشه فامیل روی زندگی منو خواهر برادرام زوم کنن!

گاهی به روش میارم(زمانی که داره شونه خالی میکنه یا داره فخر میفروشه)گاهی اعتراض میکنم که اینا باعث میشه عصبانی یا ناراحت بشه،منم بعدش عذاب وجدان میگیرم! ولی خب خسته شدیم دیگه

با هر لحنی هم بگیم ناراحت یا عصبانی میشه

خانومایی که از مسائل مذهبی آگاه ترن راهنمایی کنن حتما! گاهی واقعا میترسم

اللهم عجل لولیک الفرج🌹خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدم

به مذهبی بودن ربطش چیه؟!

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیز دلم پدرت تو این سن دیگه تغیر نمیکنه 

طبق تجربه هیچ انسانی تغیر نمیکنه

هر رفتار بدی دیدی در کسی روی خودت کار کن که خودت نداشته باشی فقط همین 

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
به مذهبی بودن ربطش چیه؟!

میخوام بدونم حکم شرعیش چیه عزیزم! وگرنه کسی که حرمت پدر مادرو نگه میداره،فرقی نمیکنه مذهبی باشه یا نه

2738
ولش کن بذار حرف بزنه خودشو خالی کنه. چیکار داری. حتی اگه باهاش مخالفی سکوت کن تا آروم شه

بعضی حرفا و کاراش سنگینه و تاوان داره گلم

میخوام بدونم حکم شرعیش چیه عزیزم! وگرنه کسی که حرمت پدر مادرو نگه میداره،فرقی نمیکنه مذهبی باشه یا ن ...

آهان 

کنجکاو شدم؛ کلی پرسیدم... 

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
فکر کنم احساس گناه میکنه از برخورد با پدرش

اهااان

وقتی حالشون خوبه منطقی باهاشون صحبت کنین و حتما از کلمات محبت امیز استفاده کنبن

قدر سر سوزن نقد پذیر نیست! مگر اینکه بعدا وقتی تنها شد بهش فکر کنه وگرنه جلوی ما بدجور گارد میگیره! رفتاراشم تغییر نمیکنه

قدر سر سوزن نقد پذیر نیست! مگر اینکه بعدا وقتی تنها شد بهش فکر کنه وگرنه جلوی ما بدجور گارد میگیره! ...

دو نفره حرف بزنین پیش خانواده نباشه

اگر قبول میکنن ببرین مشاوره

2706