2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم انیشتین انگلیسی دارم گاهی گوش میده جذاب برای چند مین
سلاممممممم من گروه خرید از حراج های انگلستان در تل گر ام دارم که یه ماهه به دستتون میرسه ایدی من در تل گرا م: maryamdarharaj@
2714
کسانی که صد آفرین گرفتن بچه هاشون دوست دارن؟
١-آموزش زبان به کودک اشتباه محض است اما پرورش کودک دوزبانه با آموزش زبان به کودک تفاوت دارد. ٢-فرصت برای دوزبانه شدن محدود است ٣-آموزش لغت، ترجمه کردن و مخلوط حرف زدن دو زبان با کودک اشتباه و مضر است. اینساگرام: dozabaneh وبسایت: http://www.zabanefarda.ir تلفن دفتر: 02166479860 کانال تلگرا م: @aminicartoons
مامان نازنین زهرا و بقیه ی دوستان باور کنید همهی این پکیج ها فقط یه منبع درامد عالی واسه تولید کننده ها هست خواهش میکنم بچه ها رو تا شش سالگی اجازه بدید راحت باشن و بازی کنن بچه ها رو با این پکیج ها خسته نکنید پیامبر میفرماییند هفت سال اول عمر کودک باید به ریاست بگزره بهش گیر ندید و اجازه بدید که بازیهای خودش رو انجام بده گل بازی آب بازی طبقه بندی نقاشی با پاستیل هیچ کس از دوباره یاد گرفتن خوشش نمیاد بچه ها برای مدرسه رفتن کافیه حرف زدن و چپ و. راست .بالا و پایین . شمردن تا پنج رو بلد باشن شما فقط یه معلم خوب پیدا کنید و بقیه ی آموزش رو بهش بسپرید
2706