2737
2734
عنوان

اونایی که نوزاد فاویسمی داشتن تو رو خدا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1548 بازدید | 36 پست
مرسی عزیزم خیلی لطف کردی برا پسرم دعا کن...
خدایا هزاران بار شکرت، این حال خوب من رو نصیب همه منتظرا کن و گل پسر من رو در پناه خودت صحیح و سالم نگه دار، الــــهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بچه های جاریم فابیسم دارن. فقط در مورد باقالی و حتی بوش خیلی مراقبت میکنه. و با اینکه نقاشی رنگ روغن میکرد بخاطر بوش نمیکنه. بوی اودکلن و .. رو هم نمیزاره شدید به بچه هاش برسه. دکتر حتما راهنماییت میکنه که چه مواردی رو رعایت کنی. و به گفته دوستمون همیشه خدایی نکرده وقتی میبریش دکتر ذکر کن که حواسش به داروهاش باشه. مثل اینکه ارثیه و ممکنه از نسل دورتر ارث رسیده باشه. پسر جاریم دور از جون بچتون تو نوزادی بخاطر زردیه خیلی بالا مجبور به تعویض خونش شدن. الان نه سالشه و هزار ماشا.. از هوش و سلامتی کم نداره. نگران نباش و فقط اطلاعات کسب کن و رعایت کن
2728
ولی دخترش با اینکه دکتر گفته بود بخاطر اینکه پسرش فابیسم داشته اون هم خواهد داشت و متعاقبا زردی خواهد داشت ولی اصلا زردی نگرفت و دکترش گفت چون وزنش سه و هفتصد بود زردی نگرفت ولی پسرش کم وزن متولد شد
ممنون دوستان از راهنمایی هاتون
خدایا هزاران بار شکرت، این حال خوب من رو نصیب همه منتظرا کن و گل پسر من رو در پناه خودت صحیح و سالم نگه دار، الــــهی آمین