2733
2734
عنوان

چیکار کنم ولم کنه ...

228 بازدید | 24 پست

دخترا چطورین ، من یه دوس پسر داشتم ک با رفتارای بچه گانش و مسخرش مشخص بود ب بلوغ ذهنی نرسیده جفتمونم ۱۸ فقط من دیر فهمیدم ، یه سری عکس دستش داشتم ک اولش ک فهمید میخوام ولش کنم تهدیدم میکرد ک عکسات میام نشون خانوادت میدم و اینا ...ک بعدش سر عقل اومد و هیچ کاری نکرد ،ولی الان جدیدا هی عکس و فیلمام برا خودم میفرسته میگه نگا کن اینو ... یا مثلا میگه ،وای تو چرا اینجوری عکس گرفتی واسم و اینا ،منم بدم میاد از حرکتاش اصلا ادمی نیست ک شعور و درک داشته باشه ،مجبور شدم بپیچونمش و بگم دارم میرم قطر زندگی کنم ،ک یهو گفت چجوری خونوادت گذاشتن و دلم میخواد بیام سر بابات بشکونم منم ازش متنفر شدم ،و اخرین فرصتشم تموم ،الان دیگ همه چیزام پاک کردم ک پیدام نکنه ، باید چیکار کنم دخترا ؟ ب نظرتون کاری میکنه یا همین بی محلی جوابه ...؟ از نظر خودم رابطمون تموم شدست و نمیخوامش ...

مگه چه جور عکسی بوده؟

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عکس بد ،ولش مال پارسال بوده حالا میگب چیکاد کنم 

در چه حد بد ؟ اگه مثلا فقط شال سرت نیست اصلا خودتو نباز الان همه تو اینستا بدترین عکسا رو میزارن بگو مگه چیه من هزار جور از این عکسا پست کردم‌...

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2738
ن خیلی بدتر ولش فقط بگو با بی محلی درست میشه ؟

اره بابا محلش نذار فکر کنه ازش میترسی

الان ک بهش گفتم میرم قطر زندگی کنم ،ب نظرت دو سه ماه بگذره ممکنه کاری کنه ؟ یا دیگ میکشه بیرون

اگه ببینه واقعا ولش کردی میکشه بیرون ...پسرا فقط دنبال یه نفرن که باهاششون باشه ببینه ازت ابی گرم نمیشه ول میکنه

2706