1472
1459

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

سلام دوست عزیز من کلینیک فیزیوتراپی ولیزر درمانی سالار را پیشنهادمیکنم یکسری دستگاه هایی داره که مشابه نداره تواصفهان باهمه بیمه هاو بانکها هم فک کنم قرار داره من برای طب سوزنی رفتم خیلی خوب جواب گرفتم ادرسش هم دروازه شیرازه مجتمع پزشکی سپهر شماره اش راهم۱۱۸ داره من دکترم پیشنهاد کرد برام برم میگفت کارشون خوبه
1436

سلام بله منم موافقم و قبلا کلینیک فیزیوتراپی و لیزر درمانی سالار رفتم و میشه گفت بهترین کلینیک فیزیوتراپی اصفهان فیزیوتراپی سالار است .

برخورد خوب - نوبت دهی خوب و دستگاه های پیشرفته از محاسن اونهاست

معایبش هم محلشون بود که خیلی شلوغ بود و جای پارک پیدا نمیشد

ولی برای گرفتن نوبت خواهرم تماس گرفتم گفتند که آدرسشون تغییر کرده و چهارباغ بالا رفتند کنار مجتمع پارک داخل مجتمع پارک که تو این محل جدیدشون پارکینگ عمومی بود خوشبختانه

یکی دیگه از حسن هاشون این بود که با بیشتر بیمه ها و بانکها قرارداد دارند . بااینکه خیلی کلینیک ها بیمه قبول نمیکنن ولی کلینیک فیزیوتراپی سالار قبول میکرد و خودشون هم تخفیف میدادند حتی

طبق تجربه ای که دارم توصیه میکنم ورزشهایی که تو فیزیوتراپی بهتون آموزش میدن را فراموش نکنین و تا دو سه ماه انجام بدین تا نتیجه بهتری بگیرین.

من اسیب شدید زانو داشتم که خداراشکر به عمل منجر نشد و با فیزیوتراپی خوب شد البته با 20 جلسه

قطعا بهترین دکتر فیزیوتراپی اصفهان دکترنادری است که تو کلینیک فیزیوتراپی سالار است و درمان دستی و فیزیوتراپی که انجام میدن عالیه من که راضی بودم-با بیمه ها هم قرارداد دارن- شماره کلینیکشون را هم 118 داره به اسم کلینیک فیزیوتراپی سالار بگین بهتون میدن شماره شونا 

1444
1474

بهنرین فیزیوتراپی اصفهان

فیزیوتراپی پرتوان که در خیابان شمس آبادی است

تجهیزاتشون مدرن

پرسنل خوش برخورد

خیابان شمس آبادی مجتمع عالم ارا است

کنار پارکینگ پاساژ افتخار

بهترین دکتر فیزیوتراپی اصفهان

با من ورزش درمانی کار کردند بهمرااه فیزیوتراپی و طب سوزنی که عالی بود

بهنرین فیزیوتراپی اصفهان فیزیوتراپی پرتوان که در خیابان شمس آبادی است تجهیزاتشون مدرن پرسنل خو ...

ممنون ازشما که منا با این کلینیک آشنا کردین

من از کمر درد سالها رنج میبردم و درانهای مختلفی را امتحان کرده بودم که کمابیش بهترشده بود شده بودم . ولی با 15 جلسه ای که رفتم به فیزیوتراپی پرتوان دیگه دردم کامل از بین رفت

یشنهاد میکنم حتما لیزر و طب سوزنی انجام بدین تو کلینیک فیزیوتراپی پرتوان

بهترین فیزیوتراپی اصفهان به جرات میشه گفت که فیزیوتراپی پرتوان است

ممنون ازشما که منا با این کلینیک آشنا کردین من از کمر درد سالها رنج میبردم و درانهای مختلفی را امتح ...

منم رفتم فیزیوتراپی پرتوان

ولی برای آسیب ورزشی

منم راضی بودم

فقط شمس ابادی شلوغه همیشه

تایم هایی برین که خلوت تره مثلا تو ظهر