2726

قتل عام ردوود گفتن ترسناکه ...خداشاهده تام جری نگاه میکردم بهتر بود ...اخرشم مشخص نشد دلیل کشتنا چی بود عه ....

الان از فیلم کیت قاتل وقتل کابین یوتا مرددم نگا کنم ....

اهای اونی که الکی گزارشم زدی وتعلیق شدم منم همه چیو برای نی نی یار گفتم وبراشون همه جیز برملا شد  تعلیقیت نوش جان ‌....واگذارت کردم بخدا ..۲۷ تیر ۱۴۰۲ شروع تغییرات پیش ب سوی زندگی شاد وفراموش کردن گذشته واشتباهاتم وکوتاه اومدنام وضعیف بودنم ..هرچی بود وهرچی شد دست من نبود از این ب بعدش که دست خودمه !!...دوست مجازی اره با خودتم ب خودت بیا مگه چند روز زنده ایم؟چندبار قراره متولد بشیم ؟رها کن غم وغصه رو برای شادیات وخودت ارزش قائل باش توارزشت ولیاقتت اینی نیست که هستی تغییر کن !!!گاهی زود دیر میشود !!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دیگه از اینجا نظر نخواه برای فیلم،ممنون

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
2728

بهدوکیفیت هم دانلود کردم زورم از این میاد ...عه

اهای اونی که الکی گزارشم زدی وتعلیق شدم منم همه چیو برای نی نی یار گفتم وبراشون همه جیز برملا شد  تعلیقیت نوش جان ‌....واگذارت کردم بخدا ..۲۷ تیر ۱۴۰۲ شروع تغییرات پیش ب سوی زندگی شاد وفراموش کردن گذشته واشتباهاتم وکوتاه اومدنام وضعیف بودنم ..هرچی بود وهرچی شد دست من نبود از این ب بعدش که دست خودمه !!...دوست مجازی اره با خودتم ب خودت بیا مگه چند روز زنده ایم؟چندبار قراره متولد بشیم ؟رها کن غم وغصه رو برای شادیات وخودت ارزش قائل باش توارزشت ولیاقتت اینی نیست که هستی تغییر کن !!!گاهی زود دیر میشود !!!

اره دقیقا

فیلم یه چیز سلیقه ایه

یکی ازیه فیلم مزخرف اینقدر تعریف میکنه میبینی میگی فیلم هندی بهتره

یموقع یه فیلمیم که به سلیقت میخوره مورد پسند کس دیگه ای نیس

لطفا لایک نکنید🙋‍♀️

فکر کنم هیجان و ترس هم طبقه بندی داره. کم کم انگار آدم عادت میکنه. من اصلا تحمل فیلم ترسناک ندارم خواهرم اگه باهام میشینه نگاه کنه بهم میخنده میگه این چیه میترسی😂. این فیلمم شاید ترسناک باشه ولی نه برای شما.

2706