2737
2734
عنوان

یه دکتر زنان که متخصص سقط مکرر باشه رو بهم معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 51528 بازدید | 80 پست
من یه پسر ۴.5ساله دارم برای همین از شوهرم ازمایش نگرفت ولی از کسایی که بچه ندارن از شوهراشون هم ازما ...

ممنونم عزیزم.آخه من الان تو مرحله سقطم ولی سقط نشده هنوز  تو هفته 9 هستم که رشدش متوقف شده.و اولین سقطم بوده که با اولین اقدام باردار شدم.و خیلی برام زمان مهمه و دکترم گفته 3 ماه بعد باید اقدام کنی.می خوام بدونم دکتر رزاقی هم معمولا همینو می گن اگه زن مشکلی نداشته باشه؟

ممنونم عزیزم.آخه من الان تو مرحله سقطم ولی سقط نشده هنوز  تو هفته 9 هستم که رشدش متوقف شده.و او ...

اره عزیزم اگه مشکل خاصی نداشته باشی سه تا پریود بگذره میتونی اقدام کنی دو ماه قبل اقدام هم اسید فولیک بخور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم اگه مشکل خاصی نداشته باشی سه تا پریود بگذره میتونی اقدام کنی دو ماه قبل اقدام هم اسید فولی ...

ممنون عزیزم.ببخشید یه سوال دیگه شما همسرتون از نظر مرفولوژی و حرکت اسپرم مشکلی نداشت؟

2728

کاربرای محترم دقت بفرمایید استارتر منظورشون اون دسته ازمتخصصای زنان زایمان هستن که فلوشیپِ سقط مکرر هستن

استارتر اصلاً مراکزِ ناباروری ومتخصص نازایی نمیخواد

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738
2706