2733
2734

شوهر من اعتیاد داره،ولی نمیدونم کدوم رفتاراش بخاطر اعتیادشه کدومشون از ذاتشه؟!

چجوری بفهمم؟ الانم قهر کردم اومدم خونه بابام،واقعا سردرگمم

اللهم عجل لولیک الفرج🌹خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدم

بیخیال تنبل بی مسعولیت 

وقتی خمارن پاچه میگیرن 

وقتی نعشه ان هی ابراز محبت میکنن

ازاد شو از بند خویش زنجیر را باور نکن💚 اکنون زمان زندگیست تاخیر را باور نکن 💚حرف از هیاهو کم بزن  از اشتی ها دم بزن 💚از دشمنی پرهیز کن شمشیر را باور نکن 💚خود را ضعیف و کم ندان تنها در این عالم ندان💚 تو شاهکار خالقی تحقیر را باور نکن💚 بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش💚 زیبا و زشتش پای تو تحقیر را باور نکن💚 تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی💚 از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن 💚خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید💚پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن 💚از گرگ بودن دم نزن انسانم‌گاهی ارزوست 💚ما از خودی زخم میخوریم بند نفس یک تارموست💚 تو از جنس ما نیستی یک شب به فقرم سر بزن 💚مظلوم گر گشنه بود تیری خورد بر قلب من 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال تنبل بی مسعولیت  وقتی خمارن پاچه میگیرن  وقتی نعشه ان هی ابراز محبت میکنن

میشه اتاقشو از زنش به هر بهونه ای جدا کنه؟

2731
چقدر اعتیاد زیاد شده😓بمیرم برا دل خودمون.برا من تعادل نداره .تعریق زیاد .لرزش دست و حرف زدنش رو باد ...

موقعی که میخوان اعتیادو شروع کنن میگن زندگی خودمونه به خودمون مربوطه😏زندگیمو نابود کرد

رفتارش با شما چجوریه؟

موقعی که میخوان اعتیادو شروع کنن میگن زندگی خودمونه به خودمون مربوطه😏زندگیمو نابود کرد رفتارش با ش ...

مهم نیس اصلا برام .اولش داد و بیداد میکردم اما حالا اصلا مهم نیس برام وجودش .نادیده می‌گیرند.ولش کنه فقط میخواد بخوابه .همش تو چرته.بره گم شده زندگیمو تباه کرده

2738
آره دیگه چون نیاز جنسی ندارد و زنش هم اصلا مهم نیس براش

یوقتایی میگم شاید کلا سرد شده ازم یا شاید خدایی نکرده داره خیانت میکنه😔آخه به مرور داره رفتاراش عوض میشه در صورتی که از اول اعتیاد داشته!

نمیدونم چه غلطی بکنم،جدا بشم یا بمونم! کلا داره واسه خودش مجردی زندگی میکنه،اگر هم به رفتاراش اعتراض کنم اتاقشو جدا میکنه! یبار دو ماه اتاقشو جدا کرد

یوقتایی میگم شاید کلا سرد شده ازم یا شاید خدایی نکرده داره خیانت میکنه😔آخه به مرور داره رفتاراش عوض ...

خب این زندگی چه مزیتی برات داره؟

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
مهم نیس اصلا برام .اولش داد و بیداد میکردم اما حالا اصلا مهم نیس برام وجودش .نادیده می‌گیرند.ولش کنه ...

شوهر منم همش خواب بود،ولی انگار یهو خدا معجزه کرد رفت سرکار و چسبید به کارش ولی اگر تعطیل باشه یا میخوابه یا فیلم می بینه،انگار نه انگار که زن داره!

یوقتایی میگم شاید کلا سرد شده ازم یا شاید خدایی نکرده داره خیانت میکنه😔آخه به مرور داره رفتاراش عوض ...

گلم این آدم حال و حوصله خیانت کردن رو ندارن.اصلا اعتیاد نیاز و میل جنسی براش باقی نمی‌ذاره که خیانت کنه تو عالم خودشه اگه برات مهم نیس که برو باش زیر یه سقف تا بالاخره یروز بمیره .اگه هم مهمه و میدونی با طلاق آینده داری که برو دادگاه اعتیادش و اثبات کن و از زندگیت بندازش بیرون

2706