2737
2734

🌸 بر جلوه و اجلال محّمد صلوات
🌼 بر چهره وتمثال محّمد صلوات

🌸 دیدند چو رخسار علی اکبر را
🌼 گفتند که بر آل محّمد صلوات
🎉 ولادت حضرت علی اکبر -علیه السلام- و روز جوان گرامی باد.
روز_جوان#  

سلام میلاد آقا حضرت علی اکبر و روز جوان بر همگی مبارک ♥️ 

هر کس هر چند تا دوست داره صلوات هدیه بفرسته بگه ✨ 

ان شاالله که به حق جوان ابا عبدالله الحسین عیدی خوبی بگیرید و در کنار عزیزانتون سلامت و حاجت روا باشید 🙏💖🌷 

🍃ازتون خواهش میکنم برای شفای عاجل همه مریض ها از جمله محمد آقا نامزد دوست عزیزمون @نازنین1372     که تو کماست ‍ خیلی دعا کنید و حمد شفا بخونید بی نهایت ممنونم...دعا کنید خدا به جوونیش رحم کنه به حق حضرت علی اکبر و امام زمان عزیزمون🥺 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
حمد شفا خوندم و ۱۰۰ مرتبه صلوات

خیلی ممنونم عزیزم

قبول باشه ان شاالله سلامت و حاجتروا باشید ممنونم 💚✨🙏 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@اعتصامی    

@درمسیرخدا    

@دنیااافااانی    

@mahsa،    

@sarire    

سلام عیدتون مبارک عزیزان ✨ 

برای حاجترواییتون صلوات هدیه فرستادم 🙏 

لطفا شما هم برای شفای عاجل آقا محمد دعا کنید صلوات هدیه بفرستید هر چند تا میتونید

2728

@anabelkatanchi    

@بانویتابستون۷۱    

@سوسانو۱۴۰۰    

@ساراگلیناز    

@zeinab81۸۵    

لطفا شما هم برای شفای عاجل آقا محمد دعا کنید صلوات هدیه بفرستید هر چند تا میتونید

سلام ممنون گلم همچنین عید شما هم مبارک  منم صد مرتبه صلوات 🙏🤍 انشالا ک حاجت روا باشین

سلام عزیز دلم ممنونم سلامت باشید♥️🙏✨ 

قبول باشه گلم ممنونم و همچنین مهربونم💖

2738

@مامان،مهدیار    

@فرشتهm71    

@فریحادخترپاییز    

@ایسان234    

@_emily_    

پنج صلوات فرستادم

قبول باشه عزیزم 

سلامت و حاجتروا باشید ان شاالله🙏✨🌸

@اعتصامی     @درمسیرخدا     @دنیااافااانی     @mahsa،   ...

سلام ب روی ماهت خوبی عزیزم همچنین عیدت مبارک... ان شاء الله شفای عاجل بگیره 

چشم حتما 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

@zahraayat    

@ظهور۳۱۳    

@دلخوشی۱    

@خانمحاجآقا    

@mamanyasnajoooooon    

سلام ب روی ماهت خوبی عزیزم همچنین عیدت مبارک... ان شاء الله شفای عاجل بگیره  چشم حتما

ممنونم گلم سلامت باشید💖🙏 

الهی آمین عزیزم حاجتروا باشید💚

ممنون عزیزم 118 مرتبه صلوات هدیه به حضرت علی اکبر 

ان شاءالله خدا سلامتی بده ❤

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
2706