2726

شما چرا بیدارید بچها؟؟

من دلم‌گرفته...وقتایی که ذهنم مشغول باشه خوابم نمیبره

بخاطر گرونیااا...

ما نزدیک عقدمونه...خرید آنچنانی واسه عقد نداریم گذاشتیم واسه عروسی ...عقدمون محضریه و شبمم رستوران با اقوام

سرویس طلا رو خریدیم دوماه پیش

ولی حلقه عقد نخریدیم....نامزدمم درگیر تعمیرات خونه‌ست

فکر‌نکنم بتونه حلقه طلا بخره برام🥺

از یه طرفم‌نمیخوام سخت بگیرم بهش

من‌ معیارم برای انتخاب نامزدم اول اخلاقش بود ...که خداروشکر خوبه

ولی حلقه عقد خیلی رو مخمه🥺

بابام مشکل مالی نداره میتونه طلا براش بخره 

ولی اخه یه طرفه که‌نمیشه؟؟؟

بنظرتون‌اگه ست نقره بخریم زشته؟؟؟‌نمیخوام کسی بفهمه🤦🏻‍♀️

ای خدا دقیقا‌ازدواجمون‌افتاده تو اوج گرونی و تورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرف مردم جز حرف چیز دیگه‌ای نیست ، میاد و می‌ره و اگه بهش توجهی نشه میگذره و آسیبی هم به کسی نمیزنه 

فقط باید نسبت بهش بی اهمیت بود

اگر واقعا میتونی اینطور باشی(سعی کن همینجور باشی) خیلی نامزدت رو تو فشار قرار نده و همون نقره رو بگیر 

«آقامی‌باشم»
2728
من شب زندع دارم کلن😐😂

آجی.میدونم شاید قبول نکنی ولی میشه دعوتم و به کانال قبول کنی؟من کانال قبلیم ۱۰کا ممبر داشت ولی تو این اوضاع اخیر کشور این سایبریا ریپورت کردن همه محتواهام و کانالم بسته شد ۳سال زحتم دود شد هوا نون میخوردم ازش.میشه بیا تو کانالم تا بتونم بیارمش بالا زود.ممنون میشم عزیزدلم🥺❤ لینکش و میزارم برات خیلی خوشحال میشم بیای🥺❤

https://www.telegram.me/nabzehess

من واسه حلقه خیلی میگشتم، ولی به دلم نمینشستن، و چون نزدیک عقدمون بود نخواستم عجله ای بخرم، یه ست حلقه نقره خریدیم که واسه روز عقد کارمون راه بیفته، بعدش با خیال راحت و بدون عجله حلقه طلا خریدیم‌. اینکه حلقه هامون نقره بودن هم فقط مامان باباها میدونستن.