2733
2734

سلام امروزپنجشنبه بودمراسم بودخونه پدرم همه رفتیم سرخاک ولی ازاقوام شوهرم کسی نبودجزپدرشوهرم مادرشوهرمم نیومده بودازقصدنیومده که جاریموجواب کردم اونم لج کرده ونیومده الان موندم خونه پدرم غروب پیام داده بودسلام من دم درم بیادروواکن منم جواب دادم سلام حالم مساعدنیست الان کیلیدوبه پسرتون میدم بیاددروواکنه اونم جواب دادایشالله که هیچوقت خوب نشی

عمیقادلم شکست همون لحظه اه کشیدم انقدرگریه کردم که چشمام تازشده همسرمم گوشیشوخاموش کردوگفت نمیرم ولش کن پدرهمسرمم مونده اینجاونرفته هنوزخیلی دلم گرفته خیلی حالم بده قدیه دنیاهنوزاین داغ برام سبک نشده😭😭اونام اینطوربادل شکسته من بازی میکنن

۱۴۰۱/۱۱/۱۴نحس ترین روززندگیم داداشم مثل دسته گلم پرکشیدورفت کجایی جان خواهر؟کجایی تمام دنیام؟😭میشه بازم ببینمت حاظرم تموم دنیاموبدم امابازم ببینمت هست ونیستم😭لطفااگه راضی بودیدواسه شادی روحش صلوات بفرستید🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

تسلیت میگم عزیزم ❤️ صلوات فرستادم برا شادی روحشون

اینجا دنیای مجازی هست و پشت تک تک این اکانت ها یه انسان هست که احساس داره قلب داره و ممکنه قلبش بشکنه هیچکسی از سنگ نیس دوست عزیز پس بیاین سعی کنیم کمتر با حرفامون دل بشکونیم چه دنیای مجازی چه واقعی چون ممکنه حرفامون باعث بشه یه نفر تا صبح نتونه بخوابه و چشماش پر اشک بشه 🤍

میشه دعاکنیدیه کم ازاین دردکم بشه روحم اروم باشه دارم دق میکنم

۱۴۰۱/۱۱/۱۴نحس ترین روززندگیم داداشم مثل دسته گلم پرکشیدورفت کجایی جان خواهر؟کجایی تمام دنیام؟😭میشه بازم ببینمت حاظرم تموم دنیاموبدم امابازم ببینمت هست ونیستم😭لطفااگه راضی بودیدواسه شادی روحش صلوات بفرستید🥀

چقدر عوضین

ایول به شوهرت

شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم.از وقتی که منو دادن به شوهرم همش میگه ندارم.بچه‌هام دارن با حسرت چیزای ساده بزرگ میشن.همه پس اندازمو گذاشتم رو یه حرفه و آموزش میبینم.دعا کنین برام تو کارم موفق بشم و به درامد خوبی برسم🙏
2706