2733
2734

چندوقت یکبار میرید سرخاک؟به نظرتون اهمیتی داره رفتن یا نرفتنمون...

من برا پدرم گل میبرم هرسال عید

ولی همیشه من و بابام تنهاییم.ساعتها حرف میزنم اونم گوش میده بدون اینکه چیزی بگه

میدونه دنیا بیرحمه...

پدر و مادرم هنوز سایشون بالاسرمه خدا رحمت کنه اموات شمارو

برای بقیه عزیزانم هم پنج شنبه میرم سرخاک هم جمعه صبح 

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هر هفته میریم سرخاک پدرم 

ربطی به اهمیت داشتن یا نداشتن نداره من خیلی دل تنگ بابام میشم میرم یکم دلتنگیم برطرف بشه😔🤦🏻‍♀️

🤍الهم عجل لولیک الفرج 🤍دلمون تنگه آقاجان زودتر بیا😭
2738

پدر مادر منم سایشون هنوز هست الحمدلله

خدا رحمت کنه و بهتون صبر بده

ی وقتا فکرش میوفته تو جونم و اشک میریزم 

نگا میکنم میبینم همش اذیتشون کردم همش بداخلاقی کردم 

۱۸ سالمه بابام ۶۰ سالشه مامانمم نزدیک پنجا

همش بدرفتاری میکنم و بعد پشیمون میشم ولی چ فایدع میترسم از روزی ک نباشن 

تک فرزندم 

مادرم را سال ۹۹ و پدرم هم امسال آذر ماه از دست دادم .

مزارشون شهرستان هست .تابستون که میرم شهرستان میتونم برم سر مزار .به جای گل گندم می ریزم🖤🖤

انا الی ربنا راغبون. ما دل به سوی پروردگارمان نهادیم 
هر هفته میریم سرخاک پدرم  ربطی به اهمیت داشتن یا نداشتن نداره من خیلی دل تنگ بابام میشم میرم ی ...

منم دلتنگ میشم.فکر کنم تنها کسی که دلتنگشه منم...همه فراموشش کردن

بله مهمه که سر خاک برین. البته خیرات هم مهمه. اعمال مستحبی روزانه تون رو به نیابت از اموات تون انجام بدین. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
پدر مادر منم سایشون هنوز هست الحمدلله خدا رحمت کنه و بهتون صبر بده ی وقتا فکرش میوفته تو جونم و اش ...

فکر نکن به نبودشون

از بودنشون لذت ببر.مگه اذیت و اختلاف از عشق والد و فرزندی کم میکنه

2706