2733
2734
با سلام ما خیلی وقت هست که اقدام به بارداری میکنیم این ماه 6 روز عقب انداختم علائم بارداری داشتم البته بی بی چک در روز پنجم منفی بود روز 6 زیر دلم به شدت درد گرفت و سه بار لک دیدم. دیروز خونریزی دلشتم از صبح تا شب(روز هفتم).از دیشب تا الان دوباره لکه بینی دارم. اگر اطلاعات یا تجربه مشابه دارید راهنماییم کنید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سپیده جون این مطلبو بخون، قبلا از تاپیک یکی از خانوما کپی کردم تجربه21:پریود شدن در هنگام بارداری با کمال تعجب باید بگویم بله این موضوع صحت دارد ولی . . . ولی . . . ولی. . . توجه توجه شما ممکنه دقیقن در موعد پریودتون شروع کنید به پریود شدن اما نه با حجم همیشگی و نه اونجور که ازتون خون زیاد بیاد ببیند با لانه گزینی اشتباه نکنین خانم گلهای نازنین. من منظورم لانه گزینی یا لک بینی نیست. شما پریود میشی قبل از اینکه کاملن باز بشی یعنی یه نوار بهداشتی کامل ازت خون بیاد دقت کردی حجم خونریزیت چقدره؟؟؟گوشه نوار قرمز میشه یا وسط نوار یه حاشیه قرمز میفته ولی کل نوار خونی نمیشه و وقتی باز میشی نوار نذاری قطره قطره ازت میچکه.زمانی که دیگه حس کنی نشستی داره از شما خون میریزه بیرون یعنی کامل باز شدی و احتمال بارداری نیست.ولی وقتی خونریزی داری اما باز نشدی این امکان هست که شما بارداری . و دلیلش هم اینه که بدن هنوز تا موعد پریودی شما هورمون به اندازه کافی تولید نکرده .من خودم نمونه بارز این موضوع بودم.که اکثرن گفتن خارج رحمیه.یا بتات دیر رفته بالا پس سقط میشه.هیچکدوم درست نبود و تنها دلیل این موضوع طبیعت بدن من بود.اما تنها اولین پریود این موضوع ممکن است رخ دهد ولی برای پریودهای بعدی هنوز کیس قاطعی پیدانکردم که این تجربه را داشته باشه. پ.ن:این موضوع کاملن تجربه شده است. تجربه22 :لک لانه گزینی این نوع لک به لکی گفته میشود که ناشی از حضور تخمک لقاح یافته در دیواره رحم پرخون میباشد.که خانمهای گل نازنین هر کدام یه توصیفی دارند یکی میگوید قهوه ای،دیگری گلبهی یکی دیگر میگوید خونابه.خلاصه هر کس چیزی میگوید.این نوع خونریزی که اکثرن زودتر از موعد پریود رخ میدهد .بیشتر حالت لک بینی دارد.و تازه شما بعد از آن میتوانید بی بی چک را آزمایش کنید .اما توجه داشته باشید منظورم زودتر از موعد پریود یک هفته زودتر نیست بلکه همان سه یا چهار روز نزدیکتر از پریود این موضوع رخ میدهد.و زمانش هم دو روز یا حداکثر سه روز میباشد. پ.ن:این موضوع صحت دارد و واقعیست.
سلام. ببخشید. من ماه گذشته اقدام برای بارداری داشتم درست 3روز قبل از پریودم خونریزی داشتم ک فقط 2روز طول کشید. روز اول کم بود روز دوم ی لخته داشتم. اما دل درد و کمر درد زیادی داشتم. دوباره این ماه اقدام ب بارداری کردم.16روز از آخرین روز خونریزیم گذشته. اما ب شکم ک میخوابم سمت چپ شکمم درد میکنه.
2738
ببخشیدا من تجربه 21 رو میخونم نمیفهمم چی میگه. باز شدی یا باز نشدی منظورش چیه؟ من یه روز عقب انداخته بودم که امروز پری شدم. اما چون علائم بارداری دارم شک دارم چی به چیه؟ میشه یه کم برا من یه نفر باز کنه این موضوع باز شدن رو؟

خیلی جالبه این پست برای سه سال پیشه،،ولی من دقیقا الان همین ویژگی هارو دارم پنج روز پریودم تاخیر شده الانم لک قهوه ای دیدم تازه شروع شده،البته مطمعنم باردار نیستم احتمالا تعادل هورمونیم بهم خورده دیر شدم،،ولی خواهشا اگه کسی تجربه داره راهنمایی کنه،،تا حالا شده لک لانه گزینی ببینید اونم بعد تاخیر پریود و بعد باردار شده باشید

خیلی جالبه این پست برای سه سال پیشه،،ولی من دقیقا الان همین ویژگی هارو دارم پنج روز پریودم تاخیر شده ...

سلام خونی که تو لانه گزینی  میاد با خون پریودی فرق میکنه تیره تره  نهایتا دو روز طول میکشه  لانه گزینی چند روز قبل پریودی 

دل بی تاب من همیشه تو استرسه حسرت ارامش و دارم ولی ایمان دارم ک خدا 

سلام لطفا کمکم کنید من امپول سیلال اف استفاده کردم و در روز 10پریودی فولیکولم 14بوده و دو روز بعد امپول hcgاستفاده کردم و الان 13روز از استفاده امپول hcgگذشته دیروز لکه بینی قهوه ای رنگ داشتم امروز صبح خونریزی کردم دوباره خونریزیم بند اومد و الان دوباره خونریزی میکنم لطفا کمکم کنید این خونریزی لانه گزینیه یا خونریزی پریودی کمک لطفا

2706