2726

من شکایت این قوم ظالمینه پیش کدوم خداببرم به کی بگم که درکم کنه به کی بگم که داداش دسته گلم تواون گورستون سردخوابیده به کی بگم من دیکه ادم قبل نیستم به کی بگم من کمرم شکسته😭😭چراولم نمیکنن این قوم ظالم

جاریم نه تسلیت گفده نه اومده تاتومراسماونه هیچی دیروزبعداز۲۶روزاومده برای شام بامانتوبنفش وروسری قرمزبعدهمسرم به برادرش پیام داده برادری بین ماتمومه دیگه توخوشیاهستیدتوسختیاغریبه ایداینارفتن گذاشتن کف دست مادرشوهرم اونم ازدیشبه ماروول نمیکنه یازنگ میرنه یاپیام میده یاحرف میزنه دیگه خسته شدم😭چراعمق غم منودرک نمیکنن چرانمیفهمن حالموبخدامن هنوزصورتم زخمه چشام عفونت کرده انتظارداشتن دیشب اومدن بلندبشم شام درست کنم من دیگه حوصله زندگی خودمم ندارم نمیخوامم نفرین کنم فقط خستم

۱۴۰۱/۱۱/۱۴نحس ترین روززندگیم داداشم مثل دسته گلم پرکشیدورفت کجایی جان خواهر؟کجایی تمام دنیام؟😭میشه بازم ببینمت حاظرم تموم دنیاموبدم امابازم ببینمت هست ونیستم😭لطفااگه راضی بودیدواسه شادی روحش صلوات بفرستید🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تنها چیزی که میتونم بگم اینه که خدا بهتون صبر بده🖤🖤🖤 یه صلوات براشون فرستادم

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍

شام نمیزاشتی خب 

همسرت چرا پشتت نیس اخه 

جواب مادر شوهر هم نده 

این جاریت چرا اینقدر عقده ایه؟

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
2706