2737
2739
عنوان

پسرم بعد از فوت خواهرش....

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 22 پست

منم پارسال همش درگیر دوا دکتر بودم و حال روحیم خراب بود،بعد دخترم میومد هی میگفت من نی نی ام و.... یبارم بهم گفت مامان من اصلا داداش نمیخام خودتو ناراحت نکن،اون زمان پنج سالش بود

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترم ۴ سالشه همش میگه ای کاش یکی بود که باهاش بازی کنم یه آبجی یا داداش تو خونه باشه دیگه هم نره .& ...

قبلا پسرم اینو میگفت دیگه نمیگه گاهی فقط میگه دوستام بیان خونمون 

یه صلوات به نیته یه نی نی سالم برام بفرستید 💓😘 ممنون که مهربونید😘😘😘 باردار نیستم برا خوب شدنه روحیه و بعد اقدام برا نی نی هست 💓💓💓 
قبلا پسرم اینو میگفت دیگه نمیگه گاهی فقط میگه دوستام بیان خونمون 

بهش توجه کن زیاد با محبت و باری،خوب میشه اصلا نکرانش نباش

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
2731
عزیزم انشالله خدا بهت صبر بده،و یه دختر خوشکل و ناز بده،متاسفم برا فوت دخترت،شاید خیلی درگیر این موض ...

تو دوران بارداریم بغلش نمیکردم من خیلی بارداری سختی داشتم پسرم خیلی اذیت شد ممنون دعا کنید برام 😘😘

یه صلوات به نیته یه نی نی سالم برام بفرستید 💓😘 ممنون که مهربونید😘😘😘 باردار نیستم برا خوب شدنه روحیه و بعد اقدام برا نی نی هست 💓💓💓 
خاک عالم بر سر نظام پزشکی‌‌....نوزاد یه هفته ای که بغل مادرش نباشه و صدای قلب مادرو نشنوه مگه زنده م ...

😐نوزادی که ۶ماهه بدنیا میاد تنفسش خیلی سخته

حتما شرایطشو نداشته که بیارنش بیرون از دستگاه تا با مادرش تماس داشته باشه دیگه 

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
2738