2703
2553
عنوان

همه چی درباره پت های دوست داشتنی ( میخوای پت بگیری ؟)

| مشاهده متن کامل بحث + 1152 بازدید | 200 پست

میگم شما بعد دستشویی پشتشو چکار میکنید؟ من دستمال مرطوب میکشم فایده داره؟ باید شست؟ و اینکه میره تو حیاط جیش میکنه چجوری یاد بدم بره دستشویی؟ اخه روزنامه پهن کردم اون جای همیشگی که جیشی بشه ببرم دستشویی اما رو روزنامه حاضر نشد کاری بکنه

به خدا  خوبتر از خوبتر از خوبتری...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم. خوبید؟ عزیزم من یه سگ دو ماهه خریدم نژادش شارپیه. دلم نمیاد بفروشمش اما رو فرشم دستشویی کرده و چون یه دختر دارم نگران اونم هستم البته بردمش دکتر و گفت دخترتون مریض نمیشه چون سگتون قارچ و انگل نداره. اما چه جوری بهش یاد بدم ک کجا دستشویی کنه؟ بعد من تا ساعت 2 سرکارم. سگم اذیت نمیشه؟

و یه سوال دیگه سگم بو میده. این خصلت همه سگهاست؟ البته با شامپو قشنگ همسرم میشورتش. توروخدا کمکم کنید نمیخوام بفروشمش

عاشق دخترم و همسرمم    خداروشکر بابت همه چی   

پت شاپ آنلاین باران پت فروشگاه غذا و لوازم حیوانات خانگی است و مرجعی برای بررسی، مقایسه و انتخاب کالاهای مورد نیاز برای نگهداری، آسایش و سلامت حیوانات خانگی دوست داشتنی و دلبندمان است.

*** با ارسال رایگان به سراسر کشور ***

غذای سگ، غذای گربه، انواع تشویقی سگ و گربه ، غذا و داروی تقویتی و مکملهای غذایی مخصوص سگ و گربه ، لوازم نگهداری گربه و سگ ، لوازم بهداشتی گربه و سگ

2720

سلام کوکی جان،منم الان یکساله که سگ دارم و خیلی دوسش داریم،عکسشم تو تاپیک اولم گذاشتم،دوس داشتی برو ببین عزیزم،راستی چرا شما دیگه کم کار شدید تو نی نی سایت؟دوس داشتم دوباره یه تاپیک در مورد پتها بذارید 

به گل آفتابگردان گفتند: چرا شب ها سرت را پائین می اندازی؟ گفت:ستاره ها چشمک میزنند..نمی خواهم به خورشید خیانت کنم...!👈(کاربر قدیمی ام، بانوی شرقی سابق)