2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تصورتون کردم دوتایی چشم دوختین به صفحه گوشی از ما کسب تکلیف میکنید 😂😂😂راحت باشین به سونو دخلی نداره 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ن عزیزم. بااجازه اسی سونو واژینال پیش دکتر آقاخود دکتر انجام میده؟ من خجالت میکشم دکتر خانم هم نداریم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2738
ن عزیزم. بااجازه اسی سونو واژینال پیش دکتر آقاخود دکتر انجام میده؟ من خجالت میکشم دکتر خانم هم نداری ...

مگه عزیزم کدوم شهری تقریبا همه جا دکتر خانم هست

ن عزیزم. بااجازه اسی سونو واژینال پیش دکتر آقاخود دکتر انجام میده؟ من خجالت میکشم دکتر خانم هم نداری ...

بستگی به جایی که میری داره من تو تهران رفتم دکتر آقا بود ولی بهت شلوار مخصوص میدن بعد یه خانوم میاد دستگاه سونو رو داخل میزاره و دکتر میاد چک میکنه 

در واقع دکتر هیچیو نمیبینه دستشم نمیخوره 

بستگی به جایی که میری داره من تو تهران رفتم دکتر آقا بود ولی بهت شلوار مخصوص میدن بعد یه خانوم میاد ...

شلوار و که دکتر خانم هم میده ولی آدم با آقا راحت نیست من که اصلا نمیتونم برم تا الان هم به جز یه بار پیش آقا سونو نشدم همیشه میگردم دکتر خانم پیدا میکنم

شلوار و که دکتر خانم هم میده ولی آدم با آقا راحت نیست من که اصلا نمیتونم برم تا الان هم به جز یه بار ...

آره وقتی خانوم هست خیلی بهتره

حالا من اونروز بخاطر تنگی نفسم دکتر مرد اکوی قلب گرفت ازم بعد باید کامل لباستو بدی بالا مردم از خجالت آب شدم قشنگ

بستگی به جایی که میری داره من تو تهران رفتم دکتر آقا بود ولی بهت شلوار مخصوص میدن بعد یه خانوم میاد ...

مطمینی گلم؟ وای چقد زشت میشه من آب میشم ازخجالت

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2706