2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

برامون غذا آبگوشت پخته بود😑 

از نظر من بی احترامیه چون اولا غذایی نیست که جلو مهمون گذاشته بشه دوما غذایی نیست که هر آدمی دوست داشته باشه 

من خودم به شخصه گشنه موندم

من همیشه رک م ناراحتی کنار وایسا زخمی نشی :) جسم جوان اما روح میانسال...!
به نظرم هیچی زشت تر از این نیست که کسی مهمان دعوت کنه غذا کم بذاره متنفرم از این ادما 

دقیقا یا دعوت نکن یا دعوت میکنی درطت و حسابی عموی من خیلی خسیس ی سری دعوتمون کرد برای ۱۰نفر چهارتیکه مرغ گذاشته بود

2738
برامون غذا آبگوشت پخته بود😑  از نظر من بی احترامیه چون اولا غذایی نیست که جلو مهمون گذاشته بش ...

جدی آبگوشت بده ؟!

هم گوشت داره هم نخود و...

هزینه ش کم نی

کاربر freinds سابق هستم :) رفیق میشه یه صلوات برا آقا صاحب‌ الزمان بفرستی🥺💚 ما مازندرانی ها به دختر می گیم کیجا اما وقتی می خوایم دخترمون رو با پسوند عزیز ، جان ، نفس یا ... صدا کنیم و قربون صدقه شون بریم میگیم دِتِر 🥲🫀  مامان و باباهای مازندرانی خیلی  به دختر هاشون میگن  این کاربری دست چند نفر است
سفره اقایون و خانوما رو جدا میندازه 😂😂😂😂اصلاااا دلیلشو نمیدونم. خانومارو دعوت میکنه تو اشپزخونش ...

حالا این چیش بده

مام اگه تعداد زیاد باشه جدا میندازیم چون راحت تریم تو زنونه بدون روسری و اینا

اللهم صل علی محمد و آل محمد❤... لطفا درخواست دوستی ندید

میزبانی زشت نداشتم مهمان زشت داشتم که از سفره و خونه زندگیم عکس و فیلم می‌گرفتن یواشکی و در آخر توسط دخترم رسوا شدن 

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
2706