2726
عنوان

وسواس فکری عملی لطفاً بیایید کمک

560 بازدید | 18 پست

من هر چیزی تو دستشویی و حمام هست و غسل میدهم خیلی وسواس هستم نمیدونم چیکار کنم آیا کسی مثل من هست دیوانه شدم خسته شدم تو دستشویی هر چی گیر میارم بهش غسل میدم اگه ندم بعدا نمیتونم بهش دست بزنم اگه راهکاری دارید بهم بگید خواهش میکنم تنهایی نمیتونم از پس خودم بربیام کمکم کنید لطفاً مسخرم نکنید من مریضم نمیتونم تصمیم بگیرم

زنگ بزن مرجع تقلیدت . حرفایی میزنه بهت که کلا خوب میشی :(  

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

من ای تاپیک و ترک میگنم میترسم رو منم تاثیر بذار اه الگو خانمم  

اگر دیدی جوابتو ندادم بدون من همین یه سیم کارت بیشتر ندارم یه کاری نکن برم از سیم کارت ذخیره ام (مادر بزرگم) استفاده کنم 🥴🙈😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آره عزیزم هزاران نفر مثل تو هستن 

روانپزشک یا روانشناس بالینی خیلی خوب می‌تونه کمکت کنه 

بنظر من اول برو روانپزشک دارو بگیر که یکم علائمت بهبود پیدا کنه در کنارشم حتما روان درمانی داشته باش

زنگ بزن مرجع تقلیدت . حرفایی میزنه بهت که کلا خوب میشی :(  

عزیزم واقعا باورم نمیشه

وسواس یک بیماری روانشناختیه و احتیاج به مداخله تخصصی داره 

مگه سرما میخورین یا قلبتون درد میگیره به مرجع زنگ میزنید ؟ بیماری روانشناسی هم همینطوره دقیقا 

آره عزیزم هزاران نفر مثل تو هستن  روانپزشک یا روانشناس بالینی خیلی خوب می‌تونه کمکت کنه  ...

دارو نمیتونم مصرف کنم چون باردارم روانشناس هم فعلا پول ندارم برم التماس میکنم برام دعا تا یکم حالم بهتر شه

عزیزم خنده دار هم هست ولی برا من درده 

قربونت برم مسخره نکردم اخه من یه چیزی که یه چیزی اینجوری که جایی بخونم خودمم میره مغزم بعد دچارش میشم 

اگر ناراحت شدی ببخشید    

اگر دیدی جوابتو ندادم بدون من همین یه سیم کارت بیشتر ندارم یه کاری نکن برم از سیم کارت ذخیره ام (مادر بزرگم) استفاده کنم 🥴🙈😑
دارو نمیتونم مصرف کنم چون باردارم روانشناس هم فعلا پول ندارم برم التماس میکنم برام دعا تا یکم حالم ب ...

عزیز دلم من خودم روانشناسم با دعا که مسئله حل نمیشه حداقل توی اسنپ دکتر با یه روانشناس صحبت کن 

دارو هم اگر بخواد بده چیزی میده که توی بارداری مجاز باشه اصلا نگران نباش بهش اعتماد کن 

عزیزم واقعا باورم نمیشه وسواس یک بیماری روانشناختیه و احتیاج به مداخله تخصصی داره  مگه سرما م ...

نه روانشناختی نیست .

خودم عجیب وسواس داشتم در حد مرگ .

اما پیام دادم پرسیدم با پیامک جوابمو دادن .حدودا ۱۰ یا ۱۵ سال بود وسواس داشتم شدیدا . 

خوب خوب شدم راحت شدم . 

حرف شما برای من عجیبه .‌

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
نه روانشناختی نیست . خودم عجیب وسواس داشتم در حد مرگ . اما پیام دادم پرسیدم با پیامک جوابمو دادن . ...

پس من و امثال من تو دانشگاه رفتیم بازی کردیم روانشناس شدیم بیماری روانشناختی رو هم نمی‌تونیم تشخیص بدیم 😂😂

پس من و امثال من تو دانشگاه رفتیم بازی کردیم روانشناس شدیم بیماری روانشناختی رو هم نمی‌تونیم تشخیص ب ...

خب اگه دانشگاه رفتی بگو بعد ۱۵ سال من چرا خوب شدم ؟ 

فقط با حرف همین مراجع تقلید . ؟ 

خب اگه دانشگاه رفتی بگو بعد ۱۵ سال من چرا خوب شدم ؟  فقط با حرف همین مراجع تقلید . ؟

چی بگم والا اینارو توی اتاق درمان باید بگی نه توی چت 

اگرم فقط با یه حرف خوب شدی جزو نَوادری

چی بگم والا اینارو توی اتاق درمان باید بگی نه توی چت  اگرم فقط با یه حرف خوب شدی جزو نَوادری

به یه نفرم گفتم اونم در عذاب شدید بود سالها . اونم خوب شد . کلی هم دعام کرد .‌

2706