2726

سلام الان عکسشو میزارم 

آقای سونوگراف اولش گفت یه چیزی دارم میبینم شاید کیست باشه😑 بعد  گفت شایدم ساک حاملگیه 

بعد داخل سونو اینا رو نوشته 

بتام خوب بود و خداروشکر نرمال بالا رفته بود 

میشه شما نظرتونو بگین؟

بارداریم داخل رحمیه؟

ساک حاملگی حتما هست؟

چرا اون آقا اونجوری گفت نگرانم کرد اخه

خدا جونم🤍🕊تا وقتی تو کنارمی،خیالم از بابت همه چیز راحته🥰 مامانی🥰🤰هنوز دقیق جنسیتت رو نمیدونم ولی عاشقانه دوستت دارم و تورو به خدای مهربون سپردم تا سالم و سلامت بیای بغلم😍🥺الهی همه ی اونایی که نی نی میخوان،خدا یدونه سالم و صالح و خوشگلش رو بهش هدیه بده،صلوات❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مشکلی نیست چند روز از موعدت گذشته؟

۱۲ روزی میشه ولی گفتن لقاح دیر انجام شده هفته ات کمه 

خدا جونم🤍🕊تا وقتی تو کنارمی،خیالم از بابت همه چیز راحته🥰 مامانی🥰🤰هنوز دقیق جنسیتت رو نمیدونم ولی عاشقانه دوستت دارم و تورو به خدای مهربون سپردم تا سالم و سلامت بیای بغلم😍🥺الهی همه ی اونایی که نی نی میخوان،خدا یدونه سالم و صالح و خوشگلش رو بهش هدیه بده،صلوات❤
حامله ای دیگه فقط الان زوده فقط ساک جنین رویت شده خواستی سونو بری حداقل ۱۰ روز دیگه برو

پس دوهفته ی دیگه برم انشاالله مشخص میشه قلبش؟

و این ک بارداری داخل رحمیه؟

عزیزم کاش زود نمیرفتی سونو که انقدر هماسترس نمیگرفتی من خودم تجربه دارم زود رفتم گفت فتال پل و یولک ساک دیده نشد انقدر گریه کردم که نگو صبر کن ۸ هفته از تاریخ پریودت که گذشت بعد برو انشالله همه چیز مرتبه

پسر خوشگلم 5/2 /1402به دنیا اومد .تقدیم به فرزندم زود بزرگ نشو مادر. کودکیت را بی حساب می خواهم و در پناهش جوانیم را ! زود بزرگ نشو فرزندم قهقهه بزن ، جیغ بکش ، گریه کن ، لوس شو ، بچگی کن ، ولی زود بزرگ نشو تمام هستی ام . آرام آرام پیش برو ، آن سوی سن وسال هیچ خبری نیست گلم. هرچه جلوتر می روی همه چیز تـندتر از تو قدم بر می دارد. حالا هنوز دنیا به پای تو نمی رسد از پاکی . الهی هرگز هم قدمش نشوی هرگز! همیشه از دنیای ما آدم بزرگ ها جلوتر باش ، یک قدم ، دو قدم ، ولی زود بزرگ نشو مادر. آرام آرام پیش برو گلم. آنجا که عمر وزن می گیرد دنیا به قدری سبک می شود که هیچ هیجانی برای پیمودنش نخواهی داشت. آن سوی سن و سال خبری نیست . کودکی کن ، از ته دل بخند
عزیزم کاش زود نمیرفتی سونو که انقدر هماسترس نمیگرفتی من خودم تجربه دارم زود رفتم گفت فتال پل و یولک ...

اخه بتام اولاش پایین بود

ی روز بعد موعد ۲۸ 

سه روز بعد ۶۷

بعد ده روز از موعد بالای ۱۵۰۰ شده بود

جواب آزمایش رو ک میخواستم بگیرم خانومه گفت میتونی بری سونو بتات خوبه 

دیگه عجله کردم رفتم 

انشاالله دوهفته ی دیگه دوباره میرم دعا کنین

اره داخل رحمیه

خداروشکر❤😍

اخه بتام اولاش پایین بود ی روز بعد موعد ۲۸  سه روز بعد ۶۷ بعد ده روز از موعد بالای ۱۵۰۰ شده ...

مطمن باش همه چیز خوبه ساک هم که داخل رحم دیده شده اصلا به خارج رحمی فکر نکن 

پسر خوشگلم 5/2 /1402به دنیا اومد .تقدیم به فرزندم زود بزرگ نشو مادر. کودکیت را بی حساب می خواهم و در پناهش جوانیم را ! زود بزرگ نشو فرزندم قهقهه بزن ، جیغ بکش ، گریه کن ، لوس شو ، بچگی کن ، ولی زود بزرگ نشو تمام هستی ام . آرام آرام پیش برو ، آن سوی سن وسال هیچ خبری نیست گلم. هرچه جلوتر می روی همه چیز تـندتر از تو قدم بر می دارد. حالا هنوز دنیا به پای تو نمی رسد از پاکی . الهی هرگز هم قدمش نشوی هرگز! همیشه از دنیای ما آدم بزرگ ها جلوتر باش ، یک قدم ، دو قدم ، ولی زود بزرگ نشو مادر. آرام آرام پیش برو گلم. آنجا که عمر وزن می گیرد دنیا به قدری سبک می شود که هیچ هیجانی برای پیمودنش نخواهی داشت. آن سوی سن و سال خبری نیست . کودکی کن ، از ته دل بخند
دکتر بهت دوباره از بتا و سونو دیگه مینویسه نگران نباش اصلا الان اولشه 

راجع به بتام ی پیام گذاشتم بالا اونو بخونین لطفا بگین طبیعیه؟

عزیزم اگر بتا دیروز دادی ۱۵۰۰ بوده شنبه هم بده اگر دو برابر بود مشکلی نیست سونو هم دکتر معمولا میگه ...

بتا رو نوشتع بود بالای ۱۵۰۰ 

پرسیدم بازم نیازه آزمایش بتا 

گفتن نه 

ولی دوهفته دیگه بیا سونو

حالا تا دوهفته بعد استرس داشتم گفتم تاپیک بزنم مطمئن شم داخل رحمیه

2706