2726

دو ماه حقوقمون رو ندادن کار صبحم . مجبورم حتی اتوبوس اررونتر سوار شم . کلا ۱۳ تومن ته حسابم هست . یکشنبه هم امتحان کتبی رانندگی دارم . یه قلک دارم که قبلا برا پول کلاس رانندگی گذاشته بودم کنار که سرکار رفتم جور شد و اون کار عصرم با بی انصافی گفتن برو 😔 . چون من مثل خودشون نبودم دست ... 😔💔 حالا که پول دیگه ندارم برا یکشنبه که با اسنپ برم سر امتحان ، مجبورم قلکمو ببینم چقدر داخلش هست . بعد که پول رانندگی جور شد گفتم باشه برا کربلا اگه یه روزی قسمت شد اما انگار چاره ای نیست ... فکر کنم چهارصد اینا تو قلکم باشه 😔 . چقدر حیف اگه یه روزی هم خواستیم با پدر مادرم بریم کربلا باید  این کمترین پول ذخیرم رو هم نداشته باشم . در ضمن پدر مادرم نمیدونن کار عصرمو نمیرم چون اونا منو همیشه مقصر می دونن . حتی نگفتم رانندگی رفتم چون میگن تو نمیتونی 😭 و خیلی سرزنشم می کنن . بگذریم ..‌. معذرت میخوام با خوندن تاپیک من اذیت شدید من کسی جز شماها ندارم . به دوستامم قبلا برا ۲۰۰ تومن حتی رو انداختم و دیگه خجالت میکشم . خواهشا اگه تاپیکمو دیدید دعا کنید من یه کار خوب برا عصرم پیدا کنم یا صبح هم با حقوق خوب که دیگه محتاج نشم 😔😔😔😔💔 که از قلکی یا کسی قرض کنم

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...

سلام ان شاالله که حل بشه. زیارت عاشورا به نیابت از امام زمان(عج) بخونید حتما

و اینکه حدیث داریم که برای رزق و روزی هرشب سوره واقعه بخونید.

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ان شاالله که حل بشه. زیارت عاشورا به نیابت از امام زمان(عج) بخونید حتما و اینکه حدیث داریم که ...

سلام . ممنون که گفتین ... چشم میخونم 

دو شب هست نماز امام زمان رو میخونم گفتم شعبان هست ، امیدوارم نگام کنند 🙏

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
2728
💚💚💚 ۴۰ شب سوره واقعه رو بخون 

چشم میخونم 🌺

سلام . ممنون که گفتین ... چشم میخونم  دو شب هست نماز امام زمان رو میخونم گفتم شعبان هست ، ا ...

بانو نماز امام زمان(عج) عالیه، تا نیمه شعبان ادامه بدید بعدش هم ادامه بدید گفته شده حداقل جمعه ها بخونیم.

اثراتش رو میبینید ان شاالله هم معنوی هم مادی

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
بانو نماز امام زمان(عج) عالیه، تا نیمه شعبان ادامه بدید بعدش هم ادامه بدید گفته شده حداقل جمعه ها بخ ...

زنده باشین . چشم میخونم ... بتونم هر شب تا زنده ام ادامه میدم

خیلی ممنون از انرژی مثبتتون ❤️

چشمت روشن

زنده باشین

زنده باشین . چشم میخونم ... بتونم هر شب تا زنده ام ادامه میدم خیلی ممنون از انرژی مثبتتون ❤️

خواهش میکنم خواهر التماس دعا🙏🌷

خواهش میکنم خواهر التماس دعا🙏🌷

محتاجم به دعا . پر روزی باشی