2726

من از لوازم آرایش سر در نمیارم خیلی.چیا واجبه واسه آرایش کردن میشه دقیق بگین؟مثلا کانسیلر پرایمر یا ژل ابرو واجبه؟شما چی میزنین که خوب میشه

مارک خوب هم بگین قیمت مناسب باشه.من خیلی اهل آرایش نیستم.فقط واسه مراسم و مهمونی میخوام .نمیخوام خیلی هزینه کنم .ولی جنس خوب باشه قیمت مناسب

باید فکر کنم🤔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پرایمر

کرم

کانتور

سایه

خط چش

ریمل

ژل ابرو

پنکک

رژ گونه

رژ لب

تمام😂

قضاوت ممنوع!!🗣 ما اومدیم دنیارو عوض کنیم ولی دنیا مارو  عوض کرد:) اگ مخالف نظر منی ریپ نزن گلم جواب نمیدم رید.ه میشه بهت🙄🤙🏻(🥂)اگ دیدی بهت درخواست دوستی دادم و تو یه تاپیکی باهات خوش رفتاری کردم مطمعن باش یا خواهرشوهرتم یا مادرشوهرت😑🥱
2728

کرم پودر یا پنکیک...سایه چشم...خط چشم...ریمل...کانتور...سایه ابرو طبیعی تر از همه س به نظرم...کانسیلر نمیزنم...پرایمر هم تا حالا هرچی استفاده کردم جالب نبوده حتی برا جشن عقدم آرایشگرم میگفت پرایمری که استفاده میکنه یک و نیم قیمتشه ولی شب که تو اینه خودمو نگا میکردم دلم میخواس بمیرم انقد که کرم پودر افتضاح بود رو صورتم...

داداچچچ... وسیله خریدن یه طرف... پیاده کردنش یه طرف..اگه بلد باشی حله.. اگه نباشی کلاهت پس معرکس

تا حدودی بلدم.ولی با لوازم معمولی.ولی میخوام یه کم تمرین کنم دستم راه بیافته.خب اول باید بدونم چیا واجبه با چی خودمو خوشگل کنم🤭

باید فکر کنم🤔

ای مثه منی

چقد درگیر حواشی زندگی هستیم، دلیل زندگیمونو گم کردیم، هدف هامون رو گم کردیم، یادمون میره عزیزانی مثه بچه هامون مثه مادر❣ خونواده داریم! ک سلامتی شون خیلی واجبتر از تغییر دکوراسیون خونمونه! حال دلشون، اینکه با محبت باهاشون حرف بزنیم ! خیلی واجبتر از حرص خوردن و غیبت ما از جاری و خواهرشوهر و فلانه!  کاش یکم بیشتر حواسمون ب کارامون باشه❤
پس همه اش که واجب شد😄

برای عروسی ارع همشو میزنم

قضاوت ممنوع!!🗣 ما اومدیم دنیارو عوض کنیم ولی دنیا مارو  عوض کرد:) اگ مخالف نظر منی ریپ نزن گلم جواب نمیدم رید.ه میشه بهت🙄🤙🏻(🥂)اگ دیدی بهت درخواست دوستی دادم و تو یه تاپیکی باهات خوش رفتاری کردم مطمعن باش یا خواهرشوهرتم یا مادرشوهرت😑🥱
2706