2733
2734

تقریبا۶ هفته هستم میخوام برم ماه عسل دیگه عروسی‌کنسل شد بلاخره خونواده ها زاضی شدن عروسی نگیریم، البته جریان بارداری رو هنوز نمیدونن😀 الان نمیدونم سفر خطری داره وایه نینی یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اسی چقدر زود حامله سدی، خیلی به حرف ما میکنی الان بگیم نرو دو روز دیگه تایپک میزنی منو عشقمو نی نی جزایر قناری، اینقدر گفتیم نکن نکن😤

گیجید هنوز فصل تردید گذشت ان قصه که گفتید و شنیدید گذشت، داعش به چراغ سبزتان هار شده از این همه خون چگونه خواهید گذشت!!؟؟ اگه یه بار میگم جاریم وسواسه تایپک دیگه میگم شلختس، یه تایپک میگم پولداره، یه تایپک میگم اهل رفت آمد نیست، یه تایپک میگم هررهفته گردش تفریح، یه تایپک میگم حسود، نگید دروغگو بدانید و آگاه باشید بنده شش تا جاری دارم با خودم هفتا میشم 😂😂😂😂به ارزوهایم قول رسیدن دادم😌
2738

از نظر خطر برا جنین میگی؟ فکر نمیکنم سفر رفتنخطری داشته باشه. کلا تو بارداری باید مواظب همه چیز باشی، یهو بلند نشی، یهو نشینی‌، هر چیزی نخوری، سنگین بلند نکنی...

اسی چقدر زود حامله سدی، خیلی به حرف ما میکنی الان بگیم نرو دو روز دیگه تایپک میزنی منو عشقمو نی نی ج ...

چی رو گفتین نکن نکن 

مگه قبل اقدام اینجا مطرح کرده؟؟؟😬😬

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
 😂😂😂 گفتم که من اقدام کرده بودم بعد تاپیک زدم 

تو روحت گیرایت چقدر قویه😂

گیجید هنوز فصل تردید گذشت ان قصه که گفتید و شنیدید گذشت، داعش به چراغ سبزتان هار شده از این همه خون چگونه خواهید گذشت!!؟؟ اگه یه بار میگم جاریم وسواسه تایپک دیگه میگم شلختس، یه تایپک میگم پولداره، یه تایپک میگم اهل رفت آمد نیست، یه تایپک میگم هررهفته گردش تفریح، یه تایپک میگم حسود، نگید دروغگو بدانید و آگاه باشید بنده شش تا جاری دارم با خودم هفتا میشم 😂😂😂😂به ارزوهایم قول رسیدن دادم😌
2706