2737
2734
عنوان

سندروم پیش از قاعدگی

3422 بازدید | 33 پست

من دو هفته قبل از پریود حال روحی م شدیدا بهم میریزه 

بشدت افسرده میشم، پرخاشگر میشم با همه دعوا میکنم میخوام خودم و بقیه رو بزنم یه وحشیی کامل میشم

هیچکس درکم نمیکنه، خیلی بدبختم ، گریه میکنم 

هورمون هام بهم میریزه بمحض اینکه پریود میشم آروم میشم 

دلم میخواد بمیرررم از همه بدم میاد حوصله هیچکس رو ندارم 

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

منم اینطوریم از وقتی ویتامین ب  چن روز قبل پریود میخورم خیلی بهترم 

ببین خدا چندتا دوست داره:)                               دیگران را ببخش حتی وقتی متاسف نیستند!                بگذار حق با آنان باشد                                              اگر این چیزیست که به آن نیازمندند                            خودت را به کوته فکری آنان گره نزن،                                        این سلامت روانت را از تو می گیرد...

منم همینم ولی نه به این شدت رو خودم کار کردم مثلا میدونم وقتشه سعی میکنم خودمو‌کنترل کنم میرم ورزش خیلی بی حال و کسل‌میشم اون‌روزا  ولی خودمو مجبور میکنم‌ورزش کنم

ما آبادانیا   
2738
من از وقتی قرص اعصاب مصرف میکنم قبل پریود دیگه احساس افسردگی ندارم، اگه خیلی این شرایط اذیتت میکنه ب ...

دارو بهم داد 

دوماهه نمیخورم 

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..

هیچوقت این درد لعنتی پریود عادی نمیشه، هر بار میگم اصلا چرا ما دخترا خانما باید این درد مسخره و خونریزی رو داشته باشیم! آدم داره زندگیشو میکنه یهو جفت پا می‌پره وسط! منم از یک هفته یا بیشتر قبلش سندرم دارم و دقیقا همون دردای پریود رو دارم، انگار فقط یک هفته در ماه زندگی میکنم!!!!

شاعر دنیا من اگه بودم، آغاز شعرم با کلام پدرم بود... بابایی جونم کجا رفتين عزيزتر از جونم   
2706