2726
عنوان

برا استخر اینو بپوشم گیر میدن😐

1871 بازدید | 51 پست

بچه ها خیلی یهویی با دوستم تصمیم گرفتیم فردا بریم استخر ولی مایو ندارمممم میخام بادی بپوشم گیر ندن حالا وایسید عکسشم میزارم

مث پسرای هیز اومدم ببینم چیه🤣🤣🤣🤣🤣

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ن پس گیر نمیدن 🤣

جنسش مهمه نه طرحش نباید رنگ پس بده به آب و واکنش بده 

حتی اگه بولیز شلوار بپوشید جنس مایو عب ندارع

دانشجوی دکترای پیوسته قبلا تو امضام درباره  مریضیم نوشتم که بتونم کمک کنم بهم توهین کردن دیدم اینجا لیاقتشو ندارن درس خوندن تو رشته های پزشکی و پیرا اینجوریه که یه قهوه پرکافئین بغلته یه تن بی جون تا سحر بیدار مونده و یه دلهره تو جونت،💔ولی دوستش دارمبعضیام تو یه تاپیکی بحثمون میشه کم میارن میان امضامو میخونن بهم میگن روانی یا میگن دروغ میگی فلان میخونی یه صحبتی برای تو دارم ک هم حسودی هم لجت گرفته.....😂آرههه  اوکی من روانیم یه روانی آگاه بهتر از سالم ناآگاه.......... باید بگم این نقطه ضعف من نیست نقطه قوتمه😎............نی نی سایت تنها جایی که حس ششم می‌شنوی یک عدد حقیقت یابم ک باعث میشه فشار بخوری ...................اقایونی که اینجا کاربری دارید چند وقت از پریودیتون میگذره ؟بیبی‌ چکتونم مثبت شده؟ ..........فمنیسم عدالتگرا ........یه سری مردام هستن امضام میخونن میگن فمنیست بی منطق برا اونا کلا حرفی ندارم😂 ولی کلا امضام شمشیر دولبه است 😂😂..................... شاید اگر خیلی به قول خودتون دشمن دارید یا خیلیا از شما بدشون میاد به معنی موفقیتتون نیست شاید صرفا به خاطر اخلاقتونه.....من همه رو خانم میبینم اینجا میگم عزیزم ینی فکر کردم خانمی 
2706