2733
2734
سه ماهه اومدیم خونه جدید، تقریبا هر روز صدای دعوای خانوم همسایه با بچش توی خونه ماس. همش هم سر درس و مشق. بچه طفلکی کلاس اوله. مامانه یه سره در حال داد زدنه. هم اون بچه رو آزار میده، هم ما رو. البته بیشتر از خودم، دلم به حال اون بچه میسوزه. آدمی هم نیستم که زیاد با همسایه در ارتباط باشم. نمیدونم همینطوری سکوت کنم یا یه حرکتی کنم. دیروز که تعطیل بود صدای شوهرم دراومد گفت این خانومه چرا ساکت نمیشه...
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
شما جای من باشید چه کار میکنید؟ ضمن اینکه ساختمون هم خیلی بی‌در و پیکره از لحاظ مدیریت. دوازده واحده، ولی اصلا رسیدگی نمیشه. دو تا هم مدیر داره!!!
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم همین مشکل رو دارم..یه همسایه داریم ، زنیکه روانیه..دایم داره جیغ و داد و فحش های رکیک به شوهر و بچش میده..عربده میکشه که تنم میلرزه.خدا شاهده...اعصاب واسم نذاشته..دختر ابتدایی داره بهش فحش های رکیک میده و میگه انشالله سرطان بگیری با دستای خودم ببرمت شیمی درمانی....چی برن بگم بهش،!! بگم فحش نده انقدر...بدبختی هن اونا صاحب خونه هستن و هم ما.
بست لیدی!!! باز همسایه ما بهتره! لااقل نفرین نمیکنه. فقط داد میزنه همش میگه مگه هزار بار نگفتم، چی بهت گفتم، چرا فکر نمیکنی، همینا رو با داد و بیداد میگه. خدا رو شکر ازش فحش و نفرین نشنیدم ولی خب همین داد و بیداد هم خیلی بده.
2738
Aryan jojo فکر خوبیه. اینطوری هم یه کمکی به اون بچه میشه، هم خانومه متوجه میشه صداش آزار دهندس. البته باید با همسرم هم مشورت کنم بعداً از دستم شاکی نشه.
نی نی شیرین فحش هایی میده که شوهر من کپ میکنه...دایم شوهرشو تهدید میکنه که قبرتو تو کوچه کندم..الان میام دم شرکت ابروتو میبرم، یا میگم فلانی بیاد تو خیابون شلوارتو در بیاره..اینها حرفهای قشنگشع....یعنی یه روانیه کامله...
مهدیه جون، مدیر ساختمون داریم، اونم دو تا! ولی با هر کدوم حرف بزنی، میگن این کار به عهده من نیست، مسئولیت اون یکیه.
واااای! بست لیدی! خیلی سخته اینطوری که شما تعریف میکنی. شوهر و بچه اون چی میکشن؟ چطوری میشه همچین زنی رو تحمل کرد؟!!! یه زن حداقل باید عفت کلام داشته باشه... خدا بهتون صبر بده.
واو. بست لیدی چه وحشتناک. ما هم یه مسایه داریم که با وجود دوتا بچه اکثرا 12 شب به بعد دعواشون میشه. همه دعواهاشون هم از یه در به هم کوبیدم شروع میشه. بعد مامانه کلی فحش ناموسی میده. شوهره هم هیچی نمیگه. بعد هم جیغ بچه هاشون میره هوا. مامانه هم همش میگه بیا توله هات رو ببر خونه مادر ...... شدت. بعد صدای آسانسور میاد که بله آقای پدر داره می قهر. یکی دوبار تو ماه از این دعواها دارن. من موندم با این هم مشکل اینا چرا بچه دارمیشن.
2706