2726
عنوان

تولدمو دوس ندارم

401 بازدید | 45 پست

امشب تولدمه  برام تولد گرفتن  مهمون دعوت کردن ولی بهم خوش نگذشت  عکسای تولدم خیلی زشت شدن حتی دلم نمیخواد یکیش رو استوری کنم

قراربود کسیو دعوت نکنیم ولی ب من نگفتن و دعوت کردن  بااینکه عاشق تولدم و از بچگیم همیشه کلی مهمون دعوت میکردم ولی الان اصلا دوس ندارم حتی اومدم تواتاقم  دارم گریه میکنم    مهمونی هم دوس دارم بخاطر اومدن مهمون نیست حس بدی دارم  قبلا هم برام تولد میگرفتن و مهمون دعوت میکردن ولی حس خوبی داشتم  نمیدونم چراحالم بده الان

برات حافظ بگیرم؟هدیه تولدت

برا من میگیری؟

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم چند روز دیگ تولدمه برعکس بچگیم حس خاصی ندارم بهش

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.

منم یه مقدار افسردگی داشتم خوشم نمی اومد مرکز توجه باشم تو روز تولد

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد

تولدت مبارک🙂🫂

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 
برا من میگیری؟

شک نکنید که دنیا به همین صورت باقی نخواهد ماند و همه چیز تغییر خواهد کرد. آینده نگر و دوراندیش باشید و از عجله کردن در کارها پرهیز کنید. با سختی های زندگی مبارزه کرده و درباره آینده افکار مثبت داشته باشید.

یاس و ناامیدی را از دل بیرون کنید، حرف و عمل در کنار هم باعث موفقیت می شود، به قول های خود عمل کرده و سر عهد و پیمان خود باشید. مراقب باشید که به بیراهه نروید. مسافرتان به سلامت بازخواهد گشت.

دیشب تولدم بود کسی یادش نبود حتی 

تولدت مبارک

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
دیشب تولدم بود کسی یادش نبود حتی  تولدت مبارک

پساپس مبارک🙂🫂

2706