2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین؟

3294 بازدید | 34 پست

سلام میشه از تجربیاتتون بیاید بگین

من بچه اولمه موندم

یه عده میگن سزارین

یه عده میگن طبیعی

ولی یه عده هم ک طبیعی بودن میگن ازاینک کلی بخیه بخوره ادم وترمیم باز بخواد بشه همون سزارین بهتره

نمیدونم تجربه اولمه میترسم

دکترمم موقع زایمانم نیس میره خارج کشور من موندم چ کنم

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.🌿♥️واسه سلامتی تو دلیم لطف کنید صلوات بفرسین♥️

مامانم هم سزارین کرده هم طبیعی

میگه سزارین بهتره

خودمم سزارین رو ترجیح میدم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من فیلم جفتشو دیدم طبیعی به نظرم بهتره سزارین بعدش خیلی اذیت میشی

برای هیچکس مهم نیست تو چجوری شباتو صب میکنی پس بزار هرکی هرچی دلش خواست پشت سرت بگه و تو واسه خودت زندگی و از هر لحظه اش لذت ببر!عمرت آنقدر طولانی نیست که بخوای نگران این چیزای بیخود باشی فقط آخرش خودتی و خدات و آرزوهات پس همین سه تارو محکم بغلشون کن:)                                                                         اون لحظه ای که یه بچه ایو میخندونم و باهاش بازی میکنم همون لحظه دنیام یه درجه رنگی تر و قابل تحمل تر میشه                                       رفتن رو به کسی میگن که امده باشد ما که نیامدیم ریشه دراین خاک و وطنیم:))))                                                                                      بابا وقت خداحافظیه ولی به مامان چیزی نگو/بابا دیگه نمیکشم از درد پر بغضه گلوم/بابا اگه رفتم بدون همه اینا واسه آینده بود/بدون همه آرزوم اینه ببینم ایرانو آزاد یه روز
2738

بستگی ب بیمارستانی هم ک‌میری داره.. من خودم و ب اب و اتیش زدم ک سزارین بشم.. ولی قبول نکردن حتی خصوصی ها هم.. و طبیعی شدم و شکر خدا بد نبود با اینکه دردش فوق العاده بود ولی خب الان ترسم ریخته.. ن اگه دکترت خوب باشه بخیه هات لازم ب ترمیم نداری دیگه .. ولی بعضی ها بخیه هارو براشون بد میزنن

بستگی ب بیمارستانی هم ک‌میری داره.. من خودم و ب اب و اتیش زدم ک سزارین بشم.. ولی قبول نکردن حتی خصوص ...

من شرایط سزارین دارم احتمالا

چون دیابت دارم استراحت مطلقیم وازاول بارداری هم امپول زیرجلدی دورناف میزنم

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.🌿♥️واسه سلامتی تو دلیم لطف کنید صلوات بفرسین♥️
من دوتا طبیعی اوردم جفتشم ۳یا۴تا بخیه خوردم . گشادم نشدم دکترم فوق العاده بود بیمارستانمم ماماهاش عا ...

یک بنده خدایی میگف من ۱۷ تابخیه خوردم سر طبیعی بچه ش ۴ کیلو بوده البته الان ن ۲۰سال پیش 

من خیلی ترسوام .بخدا رفتنی اتاق عمل هم خیلی ترسیدم انقد گریه کردم پرستارا با تعجب نگام میکردم .سزارین که بعدش اذیت میشی .ولی بخیه هام جذب بود .از اون لحاظ خوب بود .ولی درمورد طبیعی .من سقط مکرر داشتم قبلن ..شنیدین میگن سقط از زایمان دردش بیشتره .من درد اونم کشیدم .ولی از نظر من سزارین خوبه .

2706