2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دختر من 12 کیلو بود الان 9 ماه و 9 روزشه شده 12800 قدشم 77 من نگرآن اضافه وزنشم من هر روز سوپ ماهی ...

سلام ی تاپیک بود خوندم واسه کودک ۸ ماهه چند سال پیش الان ماشالله دخترتون بزرگ شده میشه بگین الان چند سالشو چقده قد و وزنش من ی دختر دارم ۸ ماهه قد وزنش پایینم اون موقع شما گفتین سرلاک چاق کننده است میشه اگه یادتونه چه مارکی بود و چه ویتامینی براش استفاده میکردین خواهش میکنم جواب بدین من دارم از دست دخترم دق میکنم هم قدش هم وزنش پایینه

من همه اين موارد رو راجب پسرم انجام ميدم ،سوپ ماهيچه و سرلاك ،كره ،موز،سيب پخته،مولتي ويتامين،اهن،زي ...

بچه ی شما بهتر نشده قد وزنش منم دخترم همه چی میخوره ولی مشکل شمارو دارم هشت ماهشه و وزنش ۷۷۰۰ به زور

پسر من قد78 وزن9.200 قد تولد47 وزن2.900

سلام ی تاپیک بود پسرتون تو ۸ ماهگی ۷۸ قدش بود میشه بگی تا ۸ ماهگی چیا بهش میدادی که قد وزنش اینقد خوب شده....منظورم ویتامین شیر خشک غذا و هرچی که نیدادی من وزن دخترم خیلی پایینه درسته که میگن تو یک سالگی شیر مهمتر از غذاست؟؟

سلام عزیزم مشکل دخترتون حل شد پسرمنم الان دو روزه ک هشت ماهه شده باوزن7:800.غذاهم میخوره البته فرنی ک اصلن ازهمون ابتدای شش ماهگی هم نخورد.خیلی ناراحتم.امروز هم توی سوپش قلم ریختم فکر کنم افراط کردم بعدازچندساعت همشو بالا اورد.شماچکارکردید واسه دخترتون؟ 

دختر من 12 کیلو بود الان 9 ماه و 9 روزشه شده 12800 قدشم 77 من نگرآن اضافه وزنشم من هر روز سوپ ماهی ...

سلام شما شیر کم میدین. بیشتر غذا ب بچه میدین؟ و اینکه حریره بادومو چجوری درست میکنین.ممنون

سلام منم بچم ی پنج روز دیگهدمیره تو نه ماه وزنش یازده کیلویه دکتر میگه زیاده نباید بش شیر بدم قدشم از نمودار بالا زده اخ چطوری خیلی شکمویه همش دوس داره شیر بخوره منم دوس ندارم بش شیر بدم چون رفلاکسم داره وقتی زیاد میخوره بیشترراز گنجایش معدشه اضافه شیرش همش میاد تو گلوش اذیتش میکنه دکتر میگه هر دوساعت بش شیر بدم هرکی ی مشگل داره من برعکس شمام من دوس دارم بچم از اشتها بیوفته منطورم اینه میلش ب شییر کم شه دوس دارم بیشتر بازی کنه تازهدمن بش غدا هم میدم اونارم با ولع میخوره نونو از دست من میگره میزاره تو دهنش خخ

2706