2737
2734

اقا چرا اینجوری تموم شد فصل دومش😬😬😬

حالا ما هی موندیم تو کف تا فصل سوم؟؟؟؟

چند فصله اصن😒😒

چشام‌کور شد از دیشب ۱۶ قسمتشو دیدم به عشق دیدن قسمت اخرش اینقد همه میگفتن ولی چیز خاصی نبود تو کف موندیم فقط😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من گفتم فعلا شروع نکنم تا کل قسمتاش پخش بشه ببینم 

سر خاتون این بالا ها سرم اومد عبرت شد😂

روزمرگی های یک پرستار .... من دوست دارم با شما دردو دل کنم 🙂🌈....بنویسید امیدوارترین بودیم آن زمان که تن هایمان آغشته درد و زخم بود ....عکس پروفایلم خودم نیستم ⭐آقایون محترم سایت درخواست ندید و توی تاپیکام شرکت نکنید...
من گفتم فعلا شروع نکنم تا کل قسمتاش پخش بشه ببینم  سر خاتون این بالا ها سرم اومد عبرت شد😂

وای من فکر کردم فقط ۲ فصله موندم با خیال راحت ۲ فصلش تموم بشه بعد دیشب شروع کردم دیدم اخرین قسمت فصل دو زده ادامه در فصل سه 😐😐😐😐😐😐

2738
فقط موندم هیچکدوم سر کار نمیرن چجور هی دارن خرج میکنن  اون ک ۱۵سال زندون بوده از کجا داره

وای اره🤣😐 

شاید پول زیاد داره بانک...داره سودشو میگیره 😅

آها بعد نعیم گفت ۱۵ سال تو زندون خیاطی کردم احتمالا پس انداز داره

من گفتم فعلا شروع نکنم تا کل قسمتاش پخش بشه ببینم  سر خاتون این بالا ها سرم اومد عبرت شد😂

مگه خاتون ادامه داره؟

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
فقط موندم هیچکدوم سر کار نمیرن چجور هی دارن خرج میکنن  اون ک ۱۵سال زندون بوده از کجا داره

خرج نمیکنن نه غذا میخورن نه چیزی 

فقط با سیگار زنده ان 

همش دود میکنن 

پول سیگارم از یارانه و سهام عدالته

خخخخخ دقیقا

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
2706