2733
2734

نه عزیزم ۱۴ هفته به بعد

آبان ماه قشنگترین ماه زندگیمه چون هم توی این ماه ازدواج کردم با عشقم ،هم فهمیدم باردارم😍💎۱۲/۸/۱۴۰۱ بی بی چکم مثبت شد وفهمیدم تو دلی دارم خدایا مراقبش باش❤️1/11/1401 فهمیدم تودلیم یه دخترنازه عشق بابا مامانشه❤️😍۲۷ هفته فهمیدم دخترنازم عجله داره برای بدنیا اومدن.کلی امپول زدم که سروقت بیادومیدونم سروقتش میاد😍🧿دوستت دارم مامان   ۲۵/۰۱/۱۴۰۲.دخترعجول ونازمن توی تاریخ تولد خودم ۸ خرداد سال۱۴۰۲(طبیعی) بدنیا اومد😍😍خداهدیه اش رو بهم داد توی تولدم.خوش اومدی دخترنازم😍😍🤍خداروشکر‌که سالمی😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من از اولش علائم نداشتم ن تاحالا بالا اوردم ن حاالت تهوع داشتم ن چیزی اذیتم کرده کلا سرحال و اوکی بودم حتی کارای عیدمم کردم  دوغ و سالادشیرازی از همه چی بیشتر دوس دارم

ان تی بهم گفته ۹۰ درصد پسره اما هنوز انومالی نرفتم ک ببینم قطعی یا ن

حالت تهوع داشتم یک ماه وبی حالی.دختره نی نیم

آبان ماه قشنگترین ماه زندگیمه چون هم توی این ماه ازدواج کردم با عشقم ،هم فهمیدم باردارم😍💎۱۲/۸/۱۴۰۱ بی بی چکم مثبت شد وفهمیدم تو دلی دارم خدایا مراقبش باش❤️1/11/1401 فهمیدم تودلیم یه دخترنازه عشق بابا مامانشه❤️😍۲۷ هفته فهمیدم دخترنازم عجله داره برای بدنیا اومدن.کلی امپول زدم که سروقت بیادومیدونم سروقتش میاد😍🧿دوستت دارم مامان   ۲۵/۰۱/۱۴۰۲.دخترعجول ونازمن توی تاریخ تولد خودم ۸ خرداد سال۱۴۰۲(طبیعی) بدنیا اومد😍😍خداهدیه اش رو بهم داد توی تولدم.خوش اومدی دخترنازم😍😍🤍خداروشکر‌که سالمی😍😍
2738
من از اولش علائم نداشتم ن تاحالا بالا اوردم ن حاالت تهوع داشتم ن چیزی اذیتم کرده کلا سرحال و اوکی بو ...

انشاالله هرچی هست سالم و صالح باشه

میشه برای سلامتی فندقم صلوات بفرستید🌹😍
من یه هفته ای حالت تهوع داشتم ولی بالا نیوردم خدا برات حفظش کنه

دوستم اینجور بود پسره نی نیش الان

2706